Leisis Janne Vaheri ilusalongis on uued tegijad (6)

PAITAMISEST ON ASI KAUGEL: Klassikalist massaaži tegev Ivar Eensoo klienti ei paita ega silita, masseerides nii, et sellest sajaprotsendiliselt kasu oleks. Foto: Tambet Allik

PAITAMISEST ON ASI KAUGEL: Klassikalist massaaži tegev Ivar Eensoo klienti ei paita ega silita, masseerides nii, et sellest sajaprotsendiliselt kasu oleks. Foto: Tambet Allik

Maikuus alustab Leisis Janne ilusalongis tööd suurte kogemustega hinnatud massöör Ivar Eensoo.

Estonia teatri balletitrupi endisel tantsijal, kel on Luulupe külas maakodu, on 14-aastane töökogemus massöörina.

Aasta tagasi ilusalongi avanud Janne Vaher ütles, et nii aleviku kui ka kogu piirkonna elanikud vajavad niisugust teenust. Suvekuudel lisandub teenusetarbijaid turistide ja suvesaarlaste arvelt.

“See on hea variant oma koduvallas tööd teha ja kvaliteetset teenust pakkuda. Kaks klienti on juba maikuuks aja broneerinud,” mainis seitse aastat tagasi Luulupes endale talu ostnud Ivar Eensoo.

Seitse aastat tagasi avas Eensoo oma massaažitoa ka Tallinnas. Varem pakkus ta oma kogemusi ja teadmisi teistes firmades töötades.

Balletitantsijana oli tema karjäär muljetavaldav (Mai Murdmaa lavastatud “Kratis” peremehe roll, kandev osa “Romeos ja Julias” jt osatäitmised), ometi otsustas Eensoo teatri jupiteride valgusvihust lahkuda. Peale teatrilava on Eensoo tantsinud ka varieteedes ja ristluslaevadel varieteeprogrammides.

Ivar Eensoo eestvedamisel loodi Eestis esimene tõukassiklubi. Praegu on Luulupe küla mees Püha Birma Eesti tõuklubi president. Birma kasse kutsutakse ka siniste silmadega kaunitarideks.

Juuksurina töötab nüüdsest Leisis endine tallinlane Hanna Reinol.

Oma abi küünetehnikuna pakub raamatukogunduse eriala lõpetanud ja raamatukogus põhikohaga töötav Ivi Veskimäe, kes praegu omandab tehnikaülikoolis tarkusi väikeettevõtluse edendamiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 948 korda, sh täna 1)