SÜG-i õuele nimelised pingid

Saaremaa ühisgümnaasiumi selle aasta 21. juunil toimuval vilistlaste kokkutulekul on kõigil soovijatel hea võimalus jäädvustada end kooli ajalukku ka füüsiliselt. Nimelt avatakse siis kooli õuel nimelised pingid.

SÜG-i haldusjuht Aado Haandi lubas, et kiirematel on võimalus oma pingile parem koht valida, kuid ruumipuudust õuel karta pole. Tema sõnul on tegu korralikul betoonalusel puitpinkidega, mis kestavad kaua. “Tekst ei pea koosnema vaid lennu numbrist, see võib olla tunduvalt informatiivsem,” selgitas Haandi. “Näiteks teave mõnest siiani kestvast traditsioonist või lihtsalt enda kirjutatud luuletus või laul.”

Pingi hind on 354 eurot. Transport koos paikapanekuga lisab 46 eurot. Kokku tuleb ümmargune 400. Plaadi maksumus sõltub selle suurusest ja graveeritavast tekstist või ka pildist ning see räägitakse iga pinki sooviva lennu esindajaga eraldi läbi. Lakoonilise tekstiga plaat maksab 50 eurot. Kulud kannab lend või klass, kes nimelist pinki soovib.

Selleks, et asi teoks saaks, peavad lennu või klassi esindajad raha kokku panema ja oma otsusest koolile teada andma hiljemalt 25. maiks aadressil syg@syg.edu.ee.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 436 korda, sh täna 1)