Lugeja kiri: SOS – teeme ära! Ei dieedistressile!

Avaldan teile suure efektiga väikesed saladused. Ei mingeid dieedistresse!

Hüppa hüppenööriga iga päev umbes 15 minutit. Oi, need hüpped põletavad palju kaloreid, tõstavad tuju. Pole tähtis, millal hüppad. Nädalaga langeb kaal 1,5 kg, sest sööd vähem, liigutad rohkem ja nii põletad 120 kcal päevas.

Tähtis on ka hammaste pesemine, kohe pärast õhtusööki. Värske mentoolimaitse suus võtab isu süüa midagi magusat. Sul ei ole ju tahtmist uuesti hambaid pesema minna…

Tahad šokolaadi, torti või pirukat? Palun, kuid söö neid enne lõunat. Hommikupoole maiustamine sobib paremini su organismi rütmiga ja on kehale suuresti kasuks. Õhtune koogike või kommike ei mõjuta ainult kaalutõusu, vaid ka tselluliidi vohamist.

Teadlaste uusimad andmed ütlevad, et kaks keedetud või praetud kanamuna hommikusöögiks aitab saavutada soovitud kehakaalu ja toime on kaks korda efektiivsem mis tahes dieedist. Munad hoiavad vererõhku normis. Munavalge on üks kergemini kättesaadavamatest valkudest ja sisaldab meie organismile vajalikku aminohapet. Munakollane võib aga uhkeldada suure hulga vitamiinidega. Hane- ja pardimune süües tasub olla ettevaatlikum. Ujuvad linnud kannavad edasi salmonellat, nende mune tuleb korralikult keeta.

Terve ja probleemideta inimene võib rahulikult süüa kaks kanamuna päevas. See ei sobi vaid neile, kel on maksatsirroos, kuna munakollane suurendab maksa koormust.

Kui juua nädalas üks pudel (0,5 liitrit) heledat (mitte tumedat!) õlut, puhastab see neerusid ja viib organismist välja ülearuse vee.

Porgandiga toidud aitavad muuta terveks ja kauniks juuksed ja naha, olla abiks kaalulangetamisel.

Samas ei tasu porgandiga liialdada, muidu muudab porgandis sisalduv karotiin su nahavärvi kollaseks ja inetuks.

Nõiduslik greipfruut – uskumatu, aga see aitab saleneda eriliste pingutusteta ja ebameeldivate tüütute dieetideta. Uuringud näitavad, et kui sööd igal toidukorral pool greipfruuti, langetad kaalu keskmisel 2 kg kahe nädalaga. See alandab ka insuliinitaset veres ja hoiab sind suhu pistmast midagi ülearust.

Kohtumiseni hää enesetunde talgutel Kuressaares 29. aprillil kell 11!

Miralda “Rally” Matt
talgujuht

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 291 korda, sh täna 1)