Kersna meelitas saalid täis (3)

Foto: Raul Vinni

Foto: Raul Vinni

Eesti raamatumüügi eelmise aasta edetabelit juhtiva raamatu autor Vahur Kersna koos abikaasa Liinaga ütlesid laupäeval Orissaares, Valjalas ja Kuressaares lugejatega kohtudes, et kõige parem tunne on inimesi teenides.

See, et nii palju inimesi tuleb neid kuulama, annab tagasisidet raamatu hea mõju kohta ja näitab, et seda raamatut oli vaja. Juba seitse aastat vähiga võidelnud Kersna ütles, et kui tema haigeks jäädes olnuks selline raamatu olemas, oleks tal olnud hoopis lihtsam haigusega võidelda. Kuid sellist raamatut ei olnud ning see tuli kirjutada.

Saarte Häälele ütles Vahur Kersna, et nüüdseks on nad tänutuuril käinud pea 40 Eesti raamatukogus. “Arvestades, et Erik Tohvri on käinud vist kõigis pea kolme- ja poolesajas raamatukogus, siis oleme meie ikka oma teekonna alguses,” muigas Kersna, kellele jagus lugejate kallistusi kümnete kaupa. Üks kallistajatest oli Torgust tulnud Luule Aadussoo, kes luges oma sõnul raamatut ja mõtles, et Kersnad on ühed imelised inimesed, selliseid tahaks kohe katsuda. See võimalus tal laupäeval ka avanes.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 537 korda, sh täna 1)