Veetornis tormati mööda treppe (2)

Foto: Tambet Allik

Foto: Tambet Allik

Südamenädalal korraldati kolmapäeva õhtul Kuressaare ainukeses “pilvelõhkujas”, veetornelamus, trepijooks. Teoks sai see tänu Kuressaare noorte huvikeskusele.

Võistlejatel tuli joosta üheksandale korrusele ja siis kiiresti alla tagasi jõuda. Kuna tegu oli teatejooksuga, löödi aeg kinni siis, kui ka teine jooksja kaheliikmelisest võistkonnast oli finišijoone ületanud.

Üks korraldajaist Merlin Vares oli natuke pettunud, et sel aastal osales vaid seitse võistkonda. Eelmisel aastal oli osavõtjaid viiekümne ligi. See-eest leidus tänavu aga võistlejaid, kes aja parandamiseks läbisid distantsi mitu korda.

Merlin rõhutas, et tulemused järjestati küll aegade järgi, kuid korraldajate eesmärk oli ennekõike siiski mitte võistlus, vaid tervislike eluviiside propageerimine. Selle tõestuseks jagati soovijatele kooritud porgandeid ja kolmele esimesele anti lisaks diplomitele kauss puuvilju.

Esikoha tagas endale ajaga 2.36,24 võistkond Eesti Kuressaare Henry ja Romet ehk siis Kuressaare Vanalinna kooli 6.a-s õppiv Henry Hõbe ja sama kooli 5.a poiss Romet Vahter (fotol). Teise koha sai aega parandades võistkond Hardwell koosseisus Remy Viinapuu Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumist ja Vahur Vessik Kuressaare gümnaasiumi 7.a-st ajaga 2.41,98. Kolmanda aja 2.45,11 jooksid Marcos Kuzko ja Maris Talvik võistkonnast M ja M. Ülejäänud auhinnad jagati välja loosi teel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 407 korda, sh täna 1)