Mihkel Räim tegi eduka profituuri

Prantsusmaal lõppenud UCI 2.2 kategooria velotuuri Tour du Loir-et-Cher viimasel etapil saavutas Prantsuse amatöörklubi Pro-immo Nicolas Roux esindav Mihkel Räim seitsmenda koha. Viie-etapilise velotuuri kokkuvõttes saavutas ta igati hea 16. tulemuse.

“Kokkuvõtte koht on nii ja naa,” märkis Mihkel Räim, lisades, et midagi erilist see ei ole, aga näitab, et päris muidumees ta pole.

“Samas ma tean, et olen võimeline enamaks. Vorm on hea, vahepeal tuleb sisse ka halvemaid päevi, nagu oli seda tuuri eelviimane etapp, aga need tuleb ära kannatada.”

Proffide velotuuril kogupikkusega 849 km olid Mihkel Räime kohad etappidel: 1. 175 km 26.; 2. 196 km 30.; 3. 209 km 12.; 4. 171 km 35. ja 5. 98 km 7.

Mihkel Räim ütles, et viimase etapi koht oli juba enam-vähem okei tulemus, kuigi ta on üpris veendunud, et olnuks võimeline sellist etappi võitma. “Kuna olime aga Martin Laasiga kahekesi, siis nii on see keeruline,” tõdes ta. “Martin hoidis mind viimased kaks ringi väga hästi positsioonil, kuid kahjuks olime enne lõppu siiski liiga taga. Üks mees oli puudu, kes oleks eelneva töö enda peale võtnud. Siis oleks Martin saanud ise viimase kilomeetri tööd teha ja mina tema taga finišit oodata.”

Kuni viimase etapini oli konkurentsis ka Endrik Puntso, kes viimasel etapil kahjuks lõpptulemust ei saanud. Võistluse lõpetas ka saarlaste tartlasest klubikaaslane Martin Laas.

Tuuri alustas 30 meeskonda 180 sportlasega. Võistluse lõpetas 125 meest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 48 korda, sh täna 1)