Maakond sai 32 tita võrra rikkamaks (3)

Märtsis registreeriti maakonnas 32 lapse sünd, mis on tavalisest pisut rohkem. Märtsis registreeriti Saare maakonnas 32 lapse – 14 tüdruku ja 18 poisi – sünd. “See arv oli natuke parem kui tavaliselt,” tõdes Saare maavalitsuse nõunik-perekonnaseisuametnik Avo Levisto. “Enamasti jääb see näitaja veidi alla kolmekümne – keskmiselt kakskümmend kaheksa.”

Levisto sõnul võis sündide arvu pisut kasvatada see, et veebruari lõpus tuli ilmale tavalisest rohkem lapsi, kelle sünd registreeriti märtsis.

Enim uusi ilmakodanikke (16) lisandus Kuressaarde. Lääne-Saare valla elanikuks märgiti seitse beebit, Valjala vald sai aga juurde viis uut kodanikku. Nii Laimjala, Muhu, Orissaare kui ka Pöide vallas läks kirja üks sünd.

Pisitüdrukud said märtsis nimeks Alicia, Eleonoora, Emilia Brigitta, Erminia, Liina, Liisa, Liisa-Marie, Loviise, Lumi, Maia, Maria Elisabeth, Marie, Milena Emilia ja Rahel.

Poistele valiti nimeks Ekke, Glen Stefan, Hugo, Jasper, Johannes, Kardo, Karl-Michael, Kaspar, Ken-Mark, Kert, Mathias, Mihkel, Ralf, Reno, Rico, Robert-Felix, Sten-Markkus ja Toomas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 792 korda, sh täna 1)