Uues kuues Kaubaait avab uksed (VIDEO) (13)

KÕIK ON OODATUD: Kaubaaida juhataja Ülle Taniberg kutsub kõiki renoveeritud kauplust uudistama. Foto: Tambet Allik

KÕIK ON OODATUD: Kaubaaida juhataja Ülle Taniberg kutsub kõiki renoveeritud kauplust uudistama. Foto: Tambet Allik

Maakonna üks suuremaid poode, Kuressaares Tehnika tänaval asuv Saaremaa tarbijate ühistule kuuluv Kaubaait avab taas uksed. Eile käisid kaupluses veel kiired ettevalmistused. Paigaldati silte ja pandi kaupa riiulitele.

“Kõige parema hinnangu annab ikkagi tarbija,” ütles Saaremaa tarbijate ühistu juhatuse esimees Peeter Kilumets, kutsudes kõiki renoveeritud poodi uudistama. “Me tahaksime oma kliendid tagasi saada ja ma usun, et nad tulevad ka,” sõnas ta.

16. märtsist suletud olnud Kaubaait on saanud täiesti uue ilme. 100 protsenti on uuendatud valgustus, mille paigaldas Erko Elekter. Kui varem oli osa kaupa maas kastides, siis nüüd on kogu kaup korralikult riiulitele asetatud. Ostjatele näitavad teed viidad. Ka kaubavalik on suurenenud, müügiartikleid on nüüd üle 10 000.

Varem jahutuskambris olnud puu- ja köögiviljad on nüüd leidnud koha müügisaalis. Kui enne olid liha-, kala- ja piimatoodete jaoks külmkambrid, siis on need nüüdseks asendatud jahutusseintega riiulitega. Ka on jahutuskambris täiesti uued leedlambid. Paranenud on ka töötajate töö- ja olmetingimused.

“Siin on ikka tõsine töö ära tehtud, maja on 100 protsenti teine,” rõõmustas STÜ müügijuht Aivar Vasur.

Kaubaaida avamisest selle juhatajana töötanud Ülle Taniberg tundis samuti heameelt, et pärast remonti on kõik nii ilus ja puhas. “Meil on mitmekülgne valik, soodsad hinnad, nii et ootame kõiki, nii endisi kui uusi kliente,” ütles ta. Inimesi töötab Kaubaaidas 13.

Külastajatele mõeldud parklas on ehitustööd praegu veel pooleli. Päris valmis ja asfaldikatte peaks laiendatud, pea poole rohkem kohti juurde saav parkla saama maikuuks. Parklat laiendati kunagise, nüüdseks täidetud jahutusbasseini arvelt. Edaspidi saavad sõidukid poolviltu parkida mõlemale poole ohutussaari.

Kaubaaida remondi tegi põhiliselt EBC, parklat uuendab OÜ Klotoid. Seda, kui palju kaupluse uuendamine maksma läks, Peeter Kilumets ei öelnud, kuid rõhutas, et remont tehti ühistu oma vahenditest.

Kaubaait avati esmakordselt 13 aastat tagasi.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 989 korda, sh täna 1)