Hanna Martinson mängib “Mustas alpinistis”

MUSTA ALPINISTI OSALISED: (vasakult) Rait Õunapuu, Liis Lass, Priit Pius ja Hanna Martinson. Foto: Jarek Jõepera

MUSTA ALPINISTI OSALISED: (vasakult) Rait Õunapuu, Liis Lass, Priit Pius ja Hanna Martinson. Foto: Jarek Jõepera

Tallinna ülikoolis reklaami ja imagoloogiat õppiv Saaremaalt pärit Hanna Martinson on üks osatäitjaid eesti uues õudussugemetega mängufilmis “Must alpinist”, kus eesti tudengitest talvematkagrupp satub Siberis burjaatide külas hirmujudinaid tekitavate sündmuste keskele.

Kuidas sa sellesse filmi sattusid?

Kuuldes pakkumist osaleda “Musta alpinisti” castingul, hakkas süda ärevusest peksma. Alguses olin siiski pigem kõhkleval seisukohal ja seda mitte sellepärast, et pakkumine mind külmaks oleks jätnud. Vastupidi. Ma olin väga meelitatud, kuid täiesti ära hirmutatud!

Mäletan väga hästi, kuidas vaatasin aknast loojuvat päikest ja mõtlesin, kui äge see oleks, kui üks minu suurimaid unistusi – osaleda filmis – täide läheks.

Miks otsustasid kaasa lüüa?
Esimese asjana kindlasti sellepärast, et filmis osalemine on üks minu unistusi olnud juba pikka aega. Teiseks oli pakutud film oma sisult ja pakutud roll kuidagi… minule. Lugesin stsenaariumi ja käis plõks ning sellest hetkest alates otsustasin teha kõik, et Marleen (minu tegelaskuju) endale võita. Eestis ei ole teist sellise sisuga filmi minu teada veel tehtud ning vürtsi lisab muidugi fakt, et tegu on päriselt sündinud looga. Ja see on creepy!(õudne – toim).

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest.

Fotod: Martin Lazarev


Fotod: Urmas Eero Liiv

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 343 korda, sh täna 1)