Saarlane Saar on tõenäoline kultuuriminister (10)

Riigikogu saarlasest liige ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär, näitlejaharidusega Indrek Saar on tõenäoliselt uue valitsuse kultuuriminister.

Kuigi ametlikult ei ole parteid konkreetsete ministrite nimesid välja käinud, siis Delfi andmetel on suur osa ministreid tegelikult juba paigas.

Kokkuleppe järgi kuuluvad Reformierakonnale uues valitsusliidus peaministri, välisministri, majandus- ja taristuministri, siseministri, maaeluministri, haridus- ja teadusministri ning riigihalduse ministri portfell.

SDE saab uue leppe kohaselt kaitseministri, kultuuriministri, tervise- ja tööministri ning väliskaubandus- ja ettevõtlusministri portfelli. IRL-st tulevad leppe kohaselt keskkonnaminister, rahandusminister, sotsiaalkaitseminister ja justiitsminister.


 

Uued ministrid

RE: peaminister Taavi Rõivas, välisminister Keit Pentus-Rosimannus, siseminister Hanno Pevkur, majandus- ja taristuminister Kristen Michal, maaeluminister Urmas Kruuse, riigihalduse minister Arto Aas, haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi.

SDE: kaitseminister Sven Mikser, kultuuriminister Indrek Saar, väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Urve Palo, tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev.

IRL: justiitsminister Urmas Reinsalu, sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna, keskkonnaminister Marko Pomerants, rahandusminister Sven Sester.

Allikas: Delfi

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 936 korda, sh täna 1)