Kliendid jagasid ohtralt kiitust (7)

ARMASTAB OMA TÖÖD: Carolina London Tele2-st kinnitab, et igav tema töö küll ei ole. Foto: Tambet Allik

ARMASTAB OMA TÖÖD: Carolina London Tele2-st kinnitab, et igav tema töö küll ei ole. Foto: Tambet Allik

Äsja lõppenud hea teeninduse kuul kiitsid kliendid heateenindus.ee koduleheküljel Saare maakonna teenindajaid üle saja korra.

Kuressaares asuvaid ja linnalähedasi teeninduskohti ning teenindajaid on esile tõstetud enam kui 90 postituses. Kiidetumate asutuste-ettevõtete hulka kuuluvad Maxima, Rahva Raamat, Bauhof, Saare Selver, Tele2, Kalevi šokolaadipood, Krediidipanga ja Swedbanki kontor – igaühes neist on esile tõstetud rohkem kui ühte teenindajat.

Näiteks on üks klient Tele2 esinduses töötava Carolina Londoni kohta kirjutanud, et London on “särasilmne, abivalmis ja väga viisakas”. “Säras nagu päike,” lisas teine. “Tubli ja tark tüdruk,” leidis kolmas. “Tõesti oskab.”

Möödunud aasta septembri lõpust Tele2-s töötav Carolina London ise peab oluliseks leida kliendile parim lahendus ja olla alati positiivne. “Ka halvas tujus klient tuleb ära kuulata ja temast aru saada, sest igaühel on oma mured ja probleemid.”

Tema töökaaslase Marili Kesküla kohta märgitakse heateenindus.ee leheküljel: “Tubli, abivalmis ja lahke” ning “Meeldiv teenindus. Kommi pakkus ka.” Merje Sinimerit iseloomustatakse aga kui superteenindajat ja -abistajat.

Head teenindust tõstetakse esile mitme Kuressaare lähedal asuvas Auriga keskuses tegutseva ettevõtte – Juku mänguasjakeskus, Rademari sporditarvete kauplus, Koidutähe kohvik, Kristiina lillepood ja Hesburger – puhul.

Üks kiidetumaid teenindajaid on Auriga Juku keskuses töötav Helle Koit, keda kirjeldatakse sõbraliku, abivalmi, asjaliku ja rõõmsameelsena. “Väga hea, kiire ja sõbralik teenindus,” leiab külastaja, “saab head nõu ka.”

Tunnustust on pälvinud ka Kuressaarest kaugemal tegutsevad teenindajad. “Lastega kinos käies kogesin kohvikus suurepärast teenindust!” teatab Nasva kohvikus Kodurand käinud inimene. “Sõbralik ja abivalmis teenindaja! See oli mul esmakordne külastus, kuid kindlasti külastan nüüd veel.”

Omniva Leisi kontori teenindaja Rita Jõgi kohta kirjutab klient: “Abivalmis, konkreetne, särav – just selline, nagu hea teenindaja peabki olema. Teisedki külainimesed on kiitnud seda naisterahvast, et rõõm on tulla, sest ees ootab lahke nägu.”

Leisi kahe kaupluse müüjate aadressil öeldakse aga järgmist: “Suur tänu naerusuise ja abivalmi teeninduse eest! Teie rõõmus meel valgub laiali ja leiab tee ostjate südameteni.”

Saaremaa tarbijate ühistu Liiva kaupluse müüjat Evely Aeru iseloomustatakse väga heatujulise ja vastutuleliku teenindajana. Aste kaupluse müüjat Kaisa Tamme peetakse aga väga abivalmis teenindajaks, “kes ei pea paljuks aidata vanainimestel euromüntidel vahet tegemist selgeks saada”.

Klientide meelest töötavad kiiduväärsed teenindajad veel näiteks GoBusi Saaremaa osakonnas, Kuressaare Elamute Hoolduses, Kuressaare haiglas ja Kuressaare hambapolikliinikus, maanteeameti Kuressaare büroos, FitLife Kuressaare spordiklubis ning kauplustes Grete, Norman Optika ja Denim Dream.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 736 korda, sh täna 1)