Reformierakonda linnas mängu ei võeta (3)

Kuressaare linna valitsuskoalitsioon saatis opositsioonilise Reformierakonna kirjale vastuse, kus öeldakse, et uut koalitsiooni linnas tegema ei hakata. Samuti antakse märku, et ei ole mõtet ka umbusaldusavalduste ja muidu kaigaste kodaratesse loopimisega jamada.

“Kuressaare vajab hetkel kiiresti uut tegusat linnavalitsust. Koalitsiooniläbirääkimised ajakirjanduse vahendusel oleksid küll huvitavad, aga mitte eriti konstruktiivsed. Seepärast esitame peagi toimuval volikogu erakorralisel istungil kinnitamiseks uue linnavalitsuse,” teatas SDE ja IRL koalitsioon pöördumises, mida on võimalik täismahus lugeda Saarte Hääle veebilehelt.

Reformierakond sellele kirjale enam vastama ei hakka. Linnavolinik Toivo Alt ütles, et tema ei saa tegelikult aru, miks koalitsioon ei taha linnajuhtimist parandada. See on ju see, mida Reformierakond pakub. Aldi sõnul ei ole mõtet kohaliku omavalitsuse tasandil mingeid vastasseise tekitada, vaid tööd peaks tehtama paremate lahenduste nimel.

Mis Reformierakonna järgmised sammud on, seda Alt oma sõnul praegu veel öelda ei oska. Niisamuti ei öelnud ta ka veel seda, kas neljapäevasel linnapea valimise istungil korraldatakse umbusalduse avaldamine näiteks volikogu esimehele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 642 korda, sh täna 1)