Mihkel Räim Prantsusmaal karikaetapil kuues (1)

Amatöörklubis Team Pro Immo Nicolas Roux sõitev jalgrattur Mihkel Räim saavutas amatööride esimese divisjoni karikasarja teisel 164 km pikkusel etapil Grand Prix Gilbert-Bousquet kõrge kuuenda koha. Nii mõnegi spetsialisti hinnangul on see noore saarlase senistest Prantsusmaal väljasõidetud tulemustest ehk isegi kõige hinnatavam.

“Ma ei oskagi öelda, kas see parim on, aga minu jaoks kindlasti oluline, sest Prantsuse karikaetapid on kõige tähtsamad amatööride sõidud ja olla kümne parema hulgas näitab kindlasti midagi,” rääkis Mihkel Räim, kellele teeb rõõmu see, et sõita ei tulnud täitsa siledal trassil.

“Kõige paremaks tulemuseks loen ehk ikkagi kahte eelmisel aastal Prantsusmaal saadud võitu, mis ei olnud küll karika- ega eliidisõidud. Üks neist oli Charvieu GP ja teine Tour de Pays Roannais’ esimene etapp.”
Mihkel Räim lisas, et rattaspordis loevad siiski võidud. “Kuid nagu ma juba eelnevalt mainisin, siis eilne tulemus oli väga vajalik,” tunnistas rattur, kelle senine parim koht karikasõitudes oli 27.

Pühapäeval toimus juba kolmas karikaetapp, Boucls Gougennaises, kus Mihkel Räim lõpetas 20. kohaga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 96 korda, sh täna 1)