Anni Murd: söömisega saab ka saledaks (2)

Anni Murd söömisega saab ka saledaksTänapäeval reklaamitakse paljusid erinevaid dieete, kuid kui oled juba saledaks saanud, siis mis valemiga seda kaalu hoida?

Isegi maovähendusoperatsioon ei garanteeri väikest kaalunäitu elu lõpuni. Ikka tuleb suurem töö ära teha oma kahe kõrva vahel. Paljud saavad sellega ka hakkama.

“Aasta 2012 alguseks oli mu kaalunumber ikka kohutavalt suur,” räägib Anni Murd, lisades, et andis endale toona uusaastalubaduse, et võtab kaalus alla. Dieetidesse ta ei usu ning nõnda otsustas ta muuta lihtsalt oma elustiili ja toitumisharjumusi.

“Jätsin kohe ära igasugu poolfabrikaadid, snäkid, rohkelt säilitusaineid sisaldavad tooted ja püüdsin vältida nisutooteid,” ütleb ta. Anni oli endaga väga range ja jälgis hoolega, mida suhu pistab. Samal ajal pööras ta tähelepanu ka sellele, et söök taldrikul oleks võimalikult värvikas, ning püüdis rohkem liikuda ja trennis käia.

Anni sõnul oli temalgi raskeid hetki, mil tuli hirmus tahtmine rämpstoitu süüa. Siis küpsetas ta vahel mõne koduse koogi ja lubaski endale natuke patustamist.

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 4 209 korda, sh täna 1)