Semy uus singel tuleb välja koos videoga (1)

SIIS KUI PEAB: Semy uue laulu video pajatab loo mehest, kes joob võlujooki, mis viib ta mõtetes erinevatesse kohtadesse.

SIIS KUI PEAB: Semy uue laulu video pajatab loo mehest, kes joob võlujooki, mis viib ta mõtetes erinevatesse kohtadesse. Kaader Videost

Saarlane Semy, kodanikunimega Sergei Morgun, kes on ühtlasi nii laulja, produtsent, tantsija kui ka koreograaf, on välja laskmas uut soolosinglit nimega “Siis kui peab”. Valminud on ka muusikavideo.

Semy sõnul räägib uus laul segaduses mehest, kes on ennast kusagile kaotanud. Laul sündis Semyl koostöös sõbra Maanus Masinguga, kes on nii laulu sõnade autor kui ka videorežissöör. Saarte Hääle lugejatele on Maanuse nimi ehk silma hakanud seoses videolugudega, mida ta ajalehe veebilehele teeb.

Maanuse sõnul on Semyl tegelikult ammu “sahtlisse” päris palju muusikat kogunenud. Ükskord koos istudes hakati mõtlema, et neile muusikapaladele läheks ka sõnu vaja. “Sõnad tekkisid ausalt täiesti lennult seda valmis tausta kuulates,” kinnitas Maanus Masing. Seega laulusõnu konkreetselt sõna-sõnalt võtta ei maksa ja neist mingit sügavamat teemat otsida pole vaja, igale kuulajale toob laul Maanuse sõnul silme ette erineva pildi.

Singli avalikult väljaandmise kuupäev ei ole Semy sõnul veel täpselt paigas, aga kindlasti juhtub see aprillis. “Idee teha sellele laulule video tekkis niimoodi, et videorežissöör Maanusel, kes õpib Tallinnas operaatoriks, oli kooli jaoks vaja videot ja kuna ta on ka selle laulu sõnade autor, siis ta pakkuski välja, et võib sellele loole video teha,” rääkis Semy.

Video valmis Saaremaal, Semy sõnul väga erinevates ja huvitavates kohtades. “Video teema ongi, et üks elus eksinud mees joob sellist võlujooki, mis viib teda mõteteas erinevatesse kohtadesse, kus leida iseennast,” selgitas laulja. Lugu on tema sõnul jäetud samas küllaltki lahtiseks, et igaüks saaks seda isemoodi tõlgendada.

Video põhiosas astub üles Semy ise, ent seal näeb ka tantsukooli Semiir tantsijaid ja väikest saare poissi Georg Paomeest. Nii Semy kui ka Maanuse tänusõnad kuuluvad kõigile, kes neid selle video tegemisel jõu, nõu ja tehnikaga aitasid. See on Semy ja Maanus Masingu esimene taoline koostöö. “Võin lubada, et see ei jää mitte viimaseks koostööks,” kinnitas Masing.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 702 korda, sh täna 1)