Viking Burger otsib energilisi teenindajaid (14)

LETI TAGA: Kätlin Kask on Viking Burgeris kooli kõrvalt töötanud juba poolteist aastat. Foto: Tambet Allik

LETI TAGA: Kätlin Kask on Viking Burgeris kooli kõrvalt töötanud juba poolteist aastat. Foto: Tambet Allik

Salmel ja Kuressaare külje all Roonimäe tanklas tegutsev Viking Burger ootab oma kollektiivi uusi teotahtelisi klienditeenindajaid.

Viking Burgeri juhataja Kristo Putnik ütleb, et klienditeenindaja peab olema energiline ja kohusetundlik. Väga oluliseks peab Putnik ka tahet tööd teha ja tööl käia. “Kuna tegu on toitlustusasutusega, on ka puhtusepidamine väga oluline,” märgib Putnik. “Hea oleks, kui inimene ise näeks, kui kuskilt on vaja lapiga üle tõmmata, et ei peaks näpuga näitama.”

Erilisi eelnevaid töökogemusi Viking Burger tulevaselt klienditeenindajalt ei oota. Vajalikud juhtnöörid ja õpetussõnad jagatakse kätte kohapeal. “Kõik asjad näitame koha peal ära ja ega seal midagi ületamatult keerulist ole, kui on tahet töötada,” selgitab Putnik. Lisaks klientide teenindamisele kuulub tööülesannete hulka burgerite valmistamine ja töökoha korrashoid.

Praegu on Viking Burgeris kaks töötajat. Vajaduse korral toimetab ka Putnik ise aeg-ajalt kassas. “Üks töötaja läks just ära ja seepärast otsimegi uut,” lausub Putnik, lisades, et algava suve tõttu tahetakse juurde võtta vähemalt paar teenindajat.

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 626 korda, sh täna 1)