Liiga suured kingad? (4)

SA Kuressaare Hoolekanne juhtimisega seonduv on viimastel kuudel kahjuks liigagi tihti leheveergudele jõudnud. Tänases lehes tunnistab SA Kuressaare Hoolekanne nõukogu esimees Madis Kallas seoses uue hoolekandejuhi leidmiseks korraldatud konkursiga, et andis tahtmatult valeinfot Hoolekande juhatuse liikmele esitatud nõudmiste kohta.

Kummaline on see, et nii linnapea, linnavalitsus kui ka volikogu on hoidunud sihtasutuses toimuva kohta sõna võtmast ja hinnanguid andmast, linnarahvale olukorda selgitamast. On’s tegu ükskõiksusega või inimliku sooviga ebameeldivat teemat mitte puudutada? Sõnnikut ja mädamuna soovitatakse ju ka mitte puutuda – et lähevad haisema. Kuressaare Hoolekandega paistavad lood aga niigi kehvasti olevat ning vaevalt “kiputamine” asja enam hullemaks teeks.

Ilmselt on vähemalt osal linnakodanikel tekkinud küsimus: kui nõukogu esimees Madis Kallas ei saa hakkama SA Kuressaare Hoolekanne nõukogu esimehe tööga, kuidas tuleks ta toime linnapea ametis? Ehk oleks need kingad endisele spordimehele sootuks suured?

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 588 korda, sh täna 1)