Saarlane staarisaate finaalis (2)

TV3 saate “Eesti otsib superstaari” pühapäevaõhtusest stuudiovoorust finaali pääsenud kolmest noormehest oli üks saarlane Risto Paiste.

Risto esitas stuudiovoorus Lionel Richie’ loo “Hello”. Kohtunik Maarja-Liis Ilusa sõnul oli tore, et Risto oli valinud hoopis teistsuguse laulu, kui ta eelvoorudes esitas. “Siis jäid sa meelde kiire diktsiooni ja hoogsusega, nüüd näitasid aga, et sul on väga palju ka lüürilist poolt ja väga suur hääleulatus,” lausus Ilus. Samas leidis ta, et saarlase esinemises oli ebakindlust.

Rein Rannap nõustus Maarja-Liisiga Risto ilusa hääle osas ja jäi rahule ka saarlase lauluvalikuga, leides samas: “Aga nii hinge ei kriipinud nagu originaal, nii et sul on natuke arenguruumi.”

Jarek Kasar ehk Chalice arvas, et kui Lionel Richie laulab oma lugu “sõbraliku käsna-kalleliku häälega”, siis Ristol oli karakterit hääles ehk vähem, ent ta kompenseeris seda sellega, et mõtles laulu sõnadele. “Väga hea sooritus,” resümeeris Kasar.

Tanel Padar tunnistas, et ehkki talle endale Risto valitud lugu väga ei meeldinud, oli tal hea meel, et Risto tegi kardinaalse kannapöörde ja valis midagi teistsugust. Saarlase lauldud pikka nooti võrdles Padar mõnest Balkani riigist pärit Eurovisiooni-laulja esitatuga.

Finaali pääsesid veel Jüri Pootsman ja Karl Gustav Adamsoo.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 739 korda, sh täna 1)