Hanso valimisreklaam jäi jälle hiljaks (2)

hanso valimisreklaam jäi jälle hioljaksRiigikogusse pääsenud Hannes Hanso saatis ka nendeks valimisteks traditsiooniliselt reklaamiks postkaarte. Siiski mitte Eestist, vaid jaanuaris Omaanist. Osa postkaartidest jõudis Eestisse alles neil päevil. Hanso postitas oma sõnul 23. jaanuaril 878 postkaarti, millest osa kandis Kuressaare postitemplit kuupäevaga 12. märts.

2011. aasta riigikogu valimiste ajal saatis Hannes Hanso postkaarte Jeemenist, kuid ka need ei jõudnud õigeks ajaks kohale, olles teel kuid. Kuna Hansol jäid tookord mandaadi saamiseks puudu vaid mõned hääled, siis arvas ta tookord, et tema valimisvõit jäi kaartide hilinemise taha. Postkaarte saatis ka ta viimaste kohalike omavalitsuste valimiste ajal. Toona Iraanist ja taas ei jõudnud kaardid õigeks ajaks.

“Araabia postiteenuseid ei maksa eriti usaldada,” nentis Hanso. “Aga ma arvan, et sellest kaardisaatmisest hakkab kujunema kena traditsioon,” lisas ta. Siiski on Saarte Hääleni jõudnud info, et osa kaarte potsatas postkastidesse ka õigeks ajaks. “Ja kohe sai ta mu naise hääle ka,” ütles lehele üks härrasmees, kelle abikaasa oli kandidaadilt postkaardi saanud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 904 korda, sh täna 1)