Leisi kooliga tegi tutvust üle 20 õpilase (3)

Leisi keskkooli külastas reedesel avatud uste päeval üle kahekümne noore. Direktor Reeli Kõiv ütles, et talle üllatuseks oli nende seas ka näiteks Saaremaa ühisgümnaasiumi õpilasi. Mustjala õpilased paraku tulla ei saanud, kuna neil langes mitu asja kokku, rääkis Kõiv, lisades aga, et ilmselt külastavad nii Mustjala kui ka Aste kooli üheksandikud Leisi kooli lähitulevikus.

Külalistele tutvustati õpitulemusi ja vaadati üle ka internaadiruumid. “Suhtumine oli positiivne,” märkis Kõiv. Ta lisas, et eriti põhjalik oli õppealajuhataja ülevaade, veenev ja väga aus. Direktor selgitas, et kuigi näiteks matemaatikas pole Leisis alati just kõige paremaid tulemusi näidatud, on selle eest eesti ja inglise keel neil väga tasemel.

“Seda sai ka noortele öeldud, et kui neil on huvi (õppida Leisi keskkoolis – toim), siis järgmise asjana hakkame meie võimalikke probleeme lahendama,” märkis Reeli Kõiv, viidates transpordiga seonduvatele küsimustele.

Praegu ei ole veel teada, kui paljud Leisi keskkooli oma kasvandikud kavatsevad gümnaasiumiõpinguid Leisis jätkata. Direktor ütles, et pärast vaheaega on plaanis viia üheksandike seas läbi põhjalik küsitlus. “Tegu on väga särava klassiga ja meie kooli õppima jääjaid on nende hulgas kindlasti,” rääkis Kõiv Leisi kooli praegusest 9. klassist, kus on 18 õpilast.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 507 korda, sh täna 1)