Väinatamm saab suvel uue katte (2)

Maanteeameti tänavuse aasta tööplaani järgi tehakse Saare maakonnas tõsisemaid teetöid Muhu ja Saaremaa vahel ehk pannakse Väikese väina tammile uus ülekate.

“Olemasolev kate tasandatakse ja kaetakse uue asfaldikihiga,” ütles maanteeameti avalike suhete osakonna peaspetsialist Mari-Jaana Adams. Kuna hange veel käib, selgub täpsem remondiperiood lähitulevikus. Lisaks on Muhus kavas likvideerida üks liiklusohtlik koht, mis asub Liiva külas riigimaanteel.

Kuigi teisipäevases ERR-i uudistesaates “Aktuaalne kaamera” lubati Läänemaale kiiruskaamerad paigaldada, siis Adamsi kinnitusel sellist plaani 2015. aastal pole.

“Need kiiruskaamerad on hakanud kuidagi oma elu elama. Kiiruskaamerate selle aasta paigaldusplaanid on kinnitatud ja Läänemaale statsionaarseid kiiruskaameraid paigaldada plaanis ei ole,” kinnitas Adams.

See teema kerkis tema sõnul möödunud neljapäeval Haapsalus kohalike omavalitsuste ja politsei teabepäeval.

“Maanteeameti Lääne regiooni liikluskorraldajad on analüüsinud, kuhu oleks liikluse rahustamiseks mõistlik Risti–Virtsu–Kuivastu–Kuressaare maanteel kiiruskaamerad paigaldada, aga see on pigem eelanalüüsi tasemel,” selgitas Mari-Jaana Adams.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 635 korda, sh täna 1)