Krimi (1)

Politsei napsas napsutanud juhid kinni

Politsei tabas nädalavahetusel Saare maakonnas kaks alkoholi tarvitanud autojuhti.

31. jaanuaril kell 2.44 tabas politsei roolist napsutanud naisjuhi Risti-Virtsu-Kuivastu-Kuressaare mnt 106. kilomeetril.

Teine alkoholi piirmäära ületanud juht tabati Kuressaare linnas Tallinna tänaval 01.02.2015. a kella 10.06 ajal. Mõlema juhi osas alustas politsei väärteomenetlust.

Räimastet tabas sissemurdmistelaine

Ajavahemikus 14. detsembrist kuni 1. veebruarini on sisse murtud Pihtla vallas Räimaste külas asuvasse suvekoju. Ära on viidud trimmer Stihl FS 55C ja Fiskarsi puudelõhkumiskirves. Omanikule on tekitatud kahju 250 eurot.

Samal ajavahemikul on Räimaste külas sisse murtud ka teise suvekoju, kust varastati Floteci puurkaevupump, pumbavoolik, elektriline kettsaag Makita ja pikendusjuhe. Kahju suurus on 457 eurot.

Ajavahemikus oktoober 2014 kuni 2. veebruar 2015 on Räimastes sisse murtud veel ühte suvilasse. Sealt on varastatud Stihli mootorsaag, Husqvarna võsatrimmer, ketaslõikur, Fiskarsi kirves ja tööriistakast tööriistadega. Kahju tekitati sellega 425 eurot.

“Kuna vargustest alles teatati, siis teeb politsei praegu esmaseid menetlustoiminguid ja kahtlustatavaid veel ei ole,” ütles Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Annely Erm.

Mehed lasid rusikad käiku

31. jaanuaril löödi Kuressaares Raekoja tänaval asuvas lõbustusasutuses 47-aastast meest ja pühapäeval kella kahe ajal pärastlõunal peksti Kuressaares Garnisoni tänaval asuvas korteris 33-aastast meest. “Võimalik lööja on politseile teada,” ütles politsei pressiesindaja Kaja Grak viimase juhtumi kommentaariks.

2. veebruaril kella 22 paiku said Valjala vallas Siiksaare külas talu hoovis peksa 42- ja 36-aastane mees. “Asjaolud on alles selgitamisel, aga esialgsetel andmetel toimus vastastikune löömine kahe mehe vahelise tüli käigus,” selgitas Annely Erm.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 470 korda, sh täna 1)