Elja Parbusele jäi töövaidluskomisjonis õigus

Oktoobrikuus kirjutas Saarte Hääl, et Kuressaare päevakeskusest vallandatud tegevusjuhendajal Elja Parbusel oli plaanis pöörduda töövaidluskomisjoni, kuhu ta ka pöördus ja kus tema nõuded rahuldati.

“Selles töövaidlusasjas on töötaja nõuded rahuldatud, kuid töövaidluskomisjoni otsus ei ole veel jõustunud ehk praegu kestab veel see 30-päevane aeg, mil pooled omavad seadusest tulenevat õigust pöörduda vaidlusküsimuse lahendamiseks samas asjas kohtusse,” selgitas tööinspektsiooni peadirektori asetäitja tööõiguse alal Meeli Miidla-Vanatalu.

Elja Parbus ütles Saarte Häälele, et päevakeskusse tagasi minna ta siiski ei kavatse. “Tööle ma naasta ei taha, sest praeguse juhatajaga me lihtsalt ei sobi koos töötama,” sõnas Parbus. Ta lisas, et tal on päris palju tegevust. “Olen veel liiga noor pensionär, et täitsa koju jääda.” Töövaidluskomisjoni otsuse tulemusena mõisteti Parbusele välja rahaline hüvitis kolme kuu keskmise töötasu ulatuses.

Kuressaare päevakeskuse juhataja Piret Sarjas ütles, et ta ei saa seda teemat praegu kommenteerida, viidates, et otsuse tegemisest ei ole veel 30 päeva möödas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 948 korda, sh täna 1)