Selver Tallinn toob Kuressaarde tippvõrkpalli

Sel nädalavahetusel võõrustab võrkpalliklubi Selver Tallinn Kuressaares Rakvere VK ja BIGBANK Tartu meeskonda ning palliplatsil saab näha ka mitmeid Saaremaa tippmängijaid.

Reedel kohtub Selver Kuressaare spordihoones Rakvere VK-ga. Pealinna meeskonnas mängivad saarlastest Denis Losnikov, Helar Jalg, Karli Allik ja Johan Vahter, teisel pool võrku astuvad neile vastu Karlis Mesila, Kevin Saar, Karel Ellermaa ja Andris Õunpuu.

“Kodupubliku ees on alati hea mängida,” tunnistas Denis Losnikov, lisades, et eelseisvad mängud on olulised, sest publik saab näha, kuidas saarlased tippklubides mängivad.

“Võib-olla mõni pealtvaataja saab võrkpallipisiku külge ja liitub ka võrkpallitreeningutega või siis hakkab tulihingeliseks fänniks. Valmistume mängudeks nagu ikka, ei midagi erilist. Püüame trennides oma vigu parandada ja mängudest maksimumi võtta.”

Oktoobris toimunud esimeses vastasseisus jäi Selver Rakverega mängides 3 : 1 peale. Põhiturniiri teine ring on Rakvere jaoks seni edukalt möödunud ning jaanuari alguses üllatati ka Pärnu Võrkpalliklubi 3 : 1 võiduga. Praegu Schenkeri liiga üldtabelis seitsmendal positsioonil asetsevat Rakveret ei tasu kindlasti alahinnata.

Rakvere viimastes kohtumistes head mängu näidanud Karlis Mesila ootab eelkõige pingelist kohtumist, sest meeskond on viimasel poolaastal veidike paremini mänginud, samas on olnud nii tõuse kui ka mõõnasid.

“Kodupubliku ees on alati uhke mängida, kuid üle ei tohi mõelda. See on üks järjekordne mäng, millest tuleb võtta viimast, sest iga punkt on meile praegu tähtis,” märkis Karlis Mesila. “Mänguks valmistume tavapäraselt. Hommikul kerge trenn, video ja siis sõit Saaremaale. Rakvere hooaeg ei ole seni olnud päris ootustele vastav, kuid tundub, et me liigume selles suunas. Eks aeg näita, mis saab, proovime anda endast parima.”

Pühapäeval on Selveri vastaseks BIGBANK Tartu, kellega on vägikaigast veetud juba aastaid. Selle hooaja avakohtumisel vormistas Selver Tallinn 3 : 1 võidu.

Denis Losnikov ütles, et nagu mängijad, nii tahab ka publik näha põnevaid vastasseise. “Samuti ootan, et me ise teeme stabiilse mängu ja tahaks kahe võiduga Schenker-liiga tabelisse kuus punkti juurde saada, kuid usun, et läheb raskeks,” lausus ta.

Selver Tallinn hoiab endiselt Schenkeri liiga üldtabelis esimest kohta. Iga punkt on meeskonnale vajalik ning heitluseta ei anna keegi neid käest. Praegust esinelikut (Selver Tallinn, TTÜ, Pärnu VK ja BIGBANK Tartu) lahutab igast järgmisest võistkonnast ainult üks punkt.

Losnikovi sõnul on Selveri hooaeg siiani kulgenud üle kivide ja kändude. “Stabiilsusest on puudu,” tunnistas ta. “Kuid viimasel ajal oleme oma mootori uuesti käima saanud ning loodan, et iga mänguga muutume stabiilsemaks ja vähendame oma vigu.”

Senisest hooajast on jäänud kripeldama kaotus TTÜ-le Eesti karikavõistluste veerandfinaalis, millega langeti konkurentsist. “Üleüldiselt võib aga rahule jääda, ei saa millegi üle vinguda,” lausus Denis Losnikov.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 281 korda, sh täna 1)