Kadunud naist otsiti koera ja helikopteriga (FOTOD) (3)

Foto: Irina Mägi

Foto: Irina Mägi

Teisipäeva õhtul kella kaheksa ja üheksa vahel lahkus Salme vallas Anseküla küla Kaasiku talust 83-aastane Melissa Kuusk. “Naine on 150 sentimeetrit pikk, lühikeste hallide juustega. Kodust lahkudes oli tal seljas hall jakk ja must seelik, jalas tumedad kummikud, peas sinine müts,” oli kirjas politsei tagaotsimisteates.

Lähtuvalt väljas valitsevatest miinuskraadidest ja kadunud naise vanusest alustati otsingutega ümbruskonnas kohe. Kaasatud oli politseikoer, kes kahjuks kaotas jälje, ja helikopter.

Kaasiku talu perenaise sõnul oli ta teisel korrusel, kui kuulis välisukse kolksumist. Oma ehmatuseks avastas ta alla tulles, et välisuks on lahti ja meheema toasussid on koridoris. Memme ennast majas ei olnud, ega ka õues ja kõrvalhoonetes. Kuna kehva kuulmisega vanamemm oli ka nende Tallinnas elades “jalutama” läinud, teavitati juhtunust kohe politseid.

Enne keskööd saabus kohale ka helikopter, mis otsis inimest soojuskaameraga. Eile pärastlõunal otsiti naist taas helikopteriga. Otsinguid juhatanud piirkonnapolitseiniku Meelis Juhandi sõnul oli ülevalt kõik selgesti näha, kuid otsitavat ei märgatud. Kadunud vanamemme poja arvates võis ema hääletada end auto peale ja minna Kuressaarde mõne sõbranna juurde.

Juhandi kinnitusel on isikute ring, kelle juurde naine minna võis, politseile teada ja nendega võetakse ühendust. Perekond teavitas ka Tallinnas elavaid sugulasi. Politsei ootab infot kadunud naise kohta lühinumbril 110 või tel 53 489 666.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 649 korda, sh täna 1)