Ford Fiestal debüteerinud Kenneth Sepp Lätis kolmas

STARTI: Kenneth Sepp paneb kiivri pähe ja on võistluseks valmis. Foto: Alver Kivi

STARTI: Kenneth Sepp paneb kiivri pähe ja on võistluseks valmis. Foto: Alver Kivi

Läti meistrivõistluste esimesel etapil Alūksne rallisprindil said Kenneth Sepp ja Tanel Kasesalu klassis 2WD Open A Ford Fiesta R2-l kolmanda koha.

Esikohale tulid Karl Martin Volver ja Margus Jõerand Peugeot 208-l ajaga 39.05,8. Sepp ja Kasesalu kaotasid neile 2.49,4.

“Alūksne ralli eesmärk oli koguda võimalikult palju kilomeetreid uue autoga ja testida erinevaid rehve,” rääkis Kenneth Sepp. “Täitsime need eesmärgid 100% ja boonusena suutsime sõita ka kolmandale kohale. Kiiruse poolest on kindlasti veel arenemiseruumi ja loodetavasti Sarma rallil leiame ennast poodiumilt.”

Ford Fiesta R2-l võistelnud Rasmus Uustulnd ja Imre Kuusk sõitsid läbi kaks katset ja katkestasid siis tehniliste probleemide tõttu. “ Alūksne ralli ei läinud just ootuspäraselt,” tunnistas Rasmus Uustulnd, lisades, et eesmärgiks oli Sarma ralliks hea tunnetus kätte saada ja kõik katsed lõpuni sõita.

“Hoo peale saamise tegid peale mitmekuist võistluspausi raskemaks ka uued Dmack-rehvid, mis auto all töötavad kardinaalselt teistmoodi.”

Nüüd on 3–4 päeva aega, et vead kõrvaldada ning siis minnakse taas Lätimaale Sarma rallile, mis on ka Eesti meistrivõistluste avaetapp.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 207 korda, sh täna 1)