Kuressaare linna vastuvõtule kutsutute nimekiri (9)

Kuressaare linna vastuvõtust osavõtjate nimekiri. 15. jaanuar 2015, Kuressaare Kultuurikeskus, kell 18.00

*osaliselt nimed korduvad
1. Linna teenetemärgi omanikud (18):
1) Taivo Lõuk (teenetemärk aastal 2000)
2) Ahti Viilup (teenetemärk aastal 2002)
3) Endel Püüa (teenetemärk aastal 2003)
4) Voldemar Tiit (teenetemärk aastal 2004)
5) Aare Taul (teenetemärk aastal 2005)
6) Maie-Ly Haavel (teenetemärk aastal 2006)
7) Vilve Männa (teenetemärk aastal 2006)
8) Tiit Köster (teenetemärk aastal 2007)
9) Laine Tarvis (teenetemärk aastal 2007)
10) Kaljo Ellik (teenetemärk aastal 2008)
11) Jalmar-Ülo Veskis (teenetemärk aastal 2008) jaanuari alguses lahkunud
12) Aleksander Kollo (teenetemärk aastal 2009)
13) Helga Nurmekann (teenetemärk aastal 2010)
14) Bruno Pao (teenetemärk aastal 2011)
15) Enn Rettau (teenetemärk aastal 2012)
16) Helvi Koppel (teenetemärk aastal 2013)
17) Vjatšeslav Leedo (teenetemärk aastal 2013)
18) Tõnu Vaher (teenetemärk aastal 2014)

2. Linnavolikogu liikmed (21)
1) Toomas Takkis (esimees)
2) Piret Sarjas (aseesimees)
3) Toivo Alt
4) Viljar Aro
5) Helle Kahm
6) Ly Kallas
7) Merit Karise
8) Tambet Kikas
9) Argo Kirss
10) Lea Kuldsepp
11) Jüri Kuusk
12) Leet Rauno Lember
13) Kairit Lindmäe
14) Mart Mäeker
15) Gert Nepper
16) Jaanis Prii
17) Taavi Rauniste
18) Anton Teras
19) Anti Toplaan
20) Reet Tuisk
21) Kaarel Väer

3. Riigikogu liikmed, maavalitsuse esindajad, erakondade esindajad
1) Urve Tiidus (kultuuriminister)
2) Kalle Laanet (Riigikogu liige)
3) Jaanus Tamkivi (Riigikogu liige)
4) Tõnis Palts (Riigikogu liige)
5) Indrek Saar (Riigikogu liige)
6) Kaido Kaasik (Saare maavanem)
7) Jaan Leivategija (maasekretär)
8) Jaanis Prii (SDE Saaremaa piirkonna esimees)
9) Kaido Kaasik (IRL-i Saaremaa piirkonna esimees,
10) Virge Pihel (IRL-i Kuressaare osakonna esimees, Saaremaa piirkonna juhatuse
liige)
11) Koit Kelder (Eesti Reformierakonna MKO esimees)
12) Hannes Koppel (Eesti Reformierakonna PKO esimees)
13) Kairi Uustulnd (Eesti Reformierakonna juhatuse liige)
14) Märt Vooglaid (Eesti Reformierakonna liige, Harjumaa MKO juhatuse liige)
15) Jaanika Rikko (Eesti Keskerakonna Saaremaa piirkonna esimees)

4. Linnavalitsuse liikmed, nõunikud, ametnikud ja töötajad
1) Hannes Hanso (linnapea)
2) Madis Kallas (abilinnapea)
3) Taavi Kurisoo (abilinnapea)
4) Simmo Kikkas (arendusosakonna juhataja, linnavalitsuse liige)
5) Tiia Leppik (haridusosakonna juhataja)
6) Eero Lapp (linnasekretär)
7) Heli Jalakas (kultuurinõunik)
8) Oskar Jõgi (Kuressaare Jahisadama sadamakapten)
9) Ruth Kalamees (maanõunik)
10) Vilma Kippak (õigusnõunik)
11) Rein Kallas (ehitusnõunik)
12) Karmen Paju (Turismiinfokeskuse juhataja)
13) Madis Pihel (linnainsener)
14) Õilme Salumäe (haridusnõunik)
15) Margo Sooäär (linnavara nõunik)
16) Mai Takkis (rahandusnõunik)
17) Piret Tenno (sotsiaalnõunik)
18) Anu Vares (arendusnõunik)
19) Martina Kommel (linnapea abi)
20) Geili Heinmaa (pressiesindaja)
21) Loona Lepp (linnaarhitekt)
22) Helen Vainula (haridusspetsialist)
23) Lindia Lallo (noosootöö spetsialist – maakondliku ja vabariikliku tunnustuse
pälvinu)

5. Endised linnavolikogu esimehed ja linnapead
1) Taivo Lõuk (linnavolikogu esimees ja linnapea 1990-1993)
2) Mati Põld (linnavolikogu esimees 1993-1996)
3) Laine Tarvis (linnavolikogu esimees 1996-1999)
4) Peeter Jalakas (linnavolikogu esimees 1999-2005)
5) Toomas Takkis (linnavolikogu esimees 2005-2009)
6) Erik Keerberg (linnavolikogu esimees 2009-2013)
7) Ülo Vevers (linnapea 1993-1996)
8) Jaanus Tamkivi (linnapea 1996-2005)
9) Urmas Treiel (linnapea 16.06.-17.11.2005)
10) Urve Tiidus (linnapea 2005-2011)
11) Mati Mäetalu (linnapea 2011-2013)

6. Hallatavate asutuste juhid, haridusasutuste juhid, haridus- ja kultuuritöötajad, kultuuriprojektide juhid, spordiprojektide juhid
1) Toomas Takkis (Kuressaare Gümnaasiumi direktor)
2) Viljar Aro (Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktor)
3) Ly Kallas (Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi direktor)
4) Tõnu Erin (Kuressaare Vanalinna Kooli direktor)
5) Helle Karu (Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaia direktor)
6) Anne Maripuu (Kuressaare Rohu Lasteaia direktor)
7) Riina Saar (Kuressaare Pargi Lasteaia direktor)
8) Monika Talistu (Kuressaare Ristiku Lasteaia direktor)
9) Helin Vinter (Kuressaare Ida-Niidu Lasteaia direktor)
10) Mati Mäetalu (Saaremaa Spordikooli direktor)
11) Tarmo Berens (Kuressaare Muusikakooli direktor)
12) Boris Šestakov (Kuressaare Kunstikooli direktor)
13) Taniel Vares (Kuressaare Noorte Huvikeskuse direktor)
14) Anu Vahter (Saare Maakonna Keskraamatukogu direktor)
15) Piret Rauk (Kuressaare Linnateatri direktor)
16) Käthe Pihlak (Kuressaare Kultuurivara juhataja)
17) Urmas Raik (Kuressaare Linnamajanduse juhataja)
18) Andres Keevallik (TTÜ rektor)
19) Anne Keerberg (TTÜ Kuressaare Kolledži direktor)
20) Roomet Leiger (Eesti Mereakadeemia arendusprorektor rektori ülesannetes)
21) Neeme Rand (Kuressaare Ametikooli direktor)
22) Kaire Kiil (Kallemäe Kooli ning Kallemäe Kooli Kuressaare filiaali direktor)
23) Maire Teras (Kesklinna Eralasteaed Naerusuu direktor)
24) Siiri Rabi (Eralasteaed Kõige Suurem Sõber direktor)
25) Jüri Leiten (Eesti Kontserdi direktor, Saaremaa Ooperipäevade korraldaja)
26) Andres Paas (Kuressaare Kammermuusika Päevade korraldaja)
27) Laine Sepp (Poiste Keelpillifestivali korraldaja)
28) Reet Truuväärt (Kuressaare Merepäevade produtsent)
29) Terje Nepper (Arensburgi ürituste eestvedaja)
30) Aarne Mägi (Kuressaare Linnateatri direktori asetäitja loomealal)
31) Riho Räim (Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking, Saaremaa Velotuuri peakorraldaja)
32) Tõnu Vaher (Saaremaa kolme päeva jooksu korraldaja)
33) Toomas Sepp (Saaremaa Ralli korraldaja)
34) Einar Soe (Saaremaa Ralli korraldaja)
35) Riho Kallus (Tenniseturniiri Saaremaa Open peakorraldaja)
36) Mele Pesti (Tallinna Ülikooli doktorant kultuuride uuringu erialal)
37) Jie Lin (Kuressaare Gümnaasiumi hiina keele õpetaja)
38) Irina Mulenok (Kuressaare Gümnaasiumi inglise keele õpetaja)
39) Ülle Kreos (Kuressaare Vanalinna Kooli geograafia, bioloogia õpetaja)
40) Lia Hanso (psühholoog, hariduskomisjoni liige)
41) Villu Veski (endine Kuressaare Kultuurivara juhataja)

7. Linna osalusega äriühingute ja sihtasutuste juhid (10)
1) Paul Leemet (AS Kuressaare Soojus juhatuse liige)
2) Jaan Mehik (AS Kuressaare Soojus juhatuse liige)
3) Tambet Kikas (AS Kuressaare Soojus nõukogu esimees)
4) Aivar Sõrm (AS Kuressaare Veevärk juhatuse liige)
5) Ain Saaremäel (AS Kuressaare Veevärk juhatuse liige)
6) Aare Lehtsi (OÜ Kuressaare Bussijaam juhataja)
7) Mihkel Paljak (OÜ Saaremaa Prügila juhataja)
8) Viktor Sarapuu (Kuressaare Haigla SA juhatuse esimees)
9) Reena Reinväli (SA Kuressaare Hambapolikliinik juhataja)
10) Piret Sarjas (SA Kuressaare Hoolekanne juhataja)
11) Anne Nelis

8. Meedia esindajad
1) Priit Rauniste (ajalehe Meie Maa tegevjuht)
2) Veiko Visnapuu (ajalehe Meie Maa peatoimetaja)
3) Ahto Jakson
4) Sigrid Osa
5) Ines Vapper
6) Kristi Teras
7) Gunnar Siiner (ajalehe Saarte Hääl vastutav väljaandja)
8) Merike Pitk (ajalehe Saarte Hääl peatoimetaja)
9) Andres Sepp
10) Raul Vinni
11) Tõnu Veldre
12) Raido Kahm
13) Margus Muld (ERRi Saaremaa korrespondent)
14) Tõnis Kipper (Raadio Kadi vastutav toimetaja)

9. Ametite, asutuste, mittetulundusühingute ja sihtasutuste esindajad
1) Rainer Antsaar (Politsei- ja Piirivalveameti LPK juht)
2) Matis Sikk (Politsei- ja Piirivalveameti menetlus ja patrulli juhid)
3) Kaido Vahter (Politsei- ja Piirivalveameti menetlus ja patrulli juhid)
4) Margus Lindmäe (Päästeameti Lääne Päästekeskuse Saaremaa päästepiirkonna juht)
5) Kristjan Moora (Kaitseliidu Saaremaa Maleva pealik)
6) Ott Keerberg (Kaitseväe juhataja nõunik)
7) Enn Raadik (Maanteeameti Lääne regiooni juht)
8) Olev Martinson (Maksuameti Saare Maksu- ja tollibüroo juhataja)
9) Raivo Kallas (Keskkonnaameti Hiiu-Lääne-Saare regiooni keskkonnakasutuse juhtivspetsialist)
10) Janne Tamm (Kuressaare Väikelastekodu direktor)
11) Sulev Liivik (Rahandusministeeriumi kohalike omavalitsuste finantsjuhtimise
osakonna juhataja)
12) Andres Tinno (Lääne-Saare vallavanem)
13) Raimu Aardam (Kihelkonna vallavanem)
14) Vilmar Rei (Laimjala vallavanem)
15) Ludvik Mõtlep (Leisi vallavanem)
16) Raido Liitmäe (Muhu vallavanem)
17) Kalle Kolter (Mustjala vallavanem)
18) Vello Runthal (Orissaare vallavanem)
19) Jüri Saar (Pihtla vallavanem)
20) Andres Hanso (Pöide vallavanem)
21) Jaan Urvet (Ruhnu vallavanem)
22) Kalmer Poopuu (Salme vallavanem)
23) Tiit Põld (Torgu vallavanem)
24) Aare Martinson (Valjala vallavanem)
25) Liilia Ensaar
26) Mihkel Undrest
27) Andrus Raun
28) Ain Saaremäel
29) Hannes Lember
30) Andrus Kandma
31) Marili Niits
32) Tiit Kaasik
33) Marina Treima
34) Malve Kolli
35) Rene Reinsoo
36) Urmas Lehtsalu
37) Maikel Lätt (Kuressaare Linna Noortekogu esimees)
38) Andreas Hõlpus (Saaremaa Noortekogu esimees)
39) Veiko Viil (MTÜ Saaremaa Omavalitsuste Liidu büroo direktor)
40) Terje Nepper (MTÜ Saaremaa Ettevõtjate Liidu esimees)
41) Veronika Allas (MTÜ Saaremaa Puuetega Inimeste Koda juhataja)
42) Jüri Heinlaid (MTÜ Saare Maakonna Invaühingu juhatuse esimees)
43) Anti Toplaan (MTÜ Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Kuressaare Laurentiuse Koguduse õpetaja, vt p 2.19)
44) Roland Tõnisson (MTÜ Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku Kuressaare Püha Nikolai Koguduse preester)
45) Margus Mäemets (MTÜ Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu
Kuressaare Siioni Koguduse pastor)
46) Alur Õunpuu (MTÜ Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Kuressaare Koguduse pastor)
47) Rein Käsk (MTÜ Seitsmenda Päeva Adventistide Kuressaare Koguduse pastor)
48) Arvi Lindmäe (MTÜ Eesti Metodisti Kiriku Kuressaare Koguduse pastor)
49) Erich Teigamägi (MTÜ Eesti Kergejõustikuliit president)
50) Aivar Pohlak (MTÜ Eesti Jalgpalli Liit president)
51) Piret Pihel (SA Saaremaa Arenduskeskus juhataja)
52) Kaira Kivi (SA Saaremaa Arenduskeskus turismiarendusjuht)
53) Angela Nairis (SA Saaremaa Turism juhatuse liige)
54) Maie Meius (SA Ülikoolide Keskus Saaremaal, direktriss)

10. Ettevõtjate esindajad, koostööpartnerid
1) Margus Vanaselja (AS Baltic Workboats juhatuse liige)
2) Ain Rahu (OÜ Ferm)
3) Meelis Kubits (AS Corpore juhataja)
4) Ago Arge (AS EBC Ehitus Saaremaa osakonna juhataja) üksinda
5) Gert Vaba (AS ELTEL Networks töödejuhataja)
6) Varje Haavel (AS Hanvar juhataja)
7) Mati Maas (AS Harjumaa Liinid Saaremaa osakonna juhataja)
8) Vjatšeslav Leedo (AS Holostovi Kinnisvarahaldus juhatuse liige)
9) Tõnu Toompuu (AS Kuressaare Ehitus juhataja)
10) Toomas Matt (AS Level juhataja)
11) Erkki Raasuke (AS LHV Pank juhatuse liige)
12) Sven Lennart Alpstål (AS Luksusjaht juhatuse liige)
13) Raivo Vesiaid (AS Peri juhataja)
14) Tõnis Rihvk (AS Saaremaa Laevakompanii juhatuse liige)
15) Margus Hiet (AS Saare Kütus juhatuse liige)
16) Peeter Sääsk (AS Saare Paat juhatuse liige)
17) Andi Saagpakk (AS Saaremaa Piimatööstus juhatuse liige)
18) Villu Vatsfeld (AS Saarte Liinid juhatuse esimees)
19) Erik Sakkov (AS Tallinna Lennujaam juhatuse liige)
20) Mati Tang (AS Tallinna Lennujaam Kuressaare Lennujaama juhataja)
21) Lembit Soe (AS Tesman juhataja)
22) Peter Hunt (AS Trading House Eesti juhatuse liige)
23) Aivar Karotamm (OÜ Aivar Karotamm Management juhatuse liige)
24) Mark Muru (OÜ Alunaut juhatuse liige)
25) Peeter Tiitson (OÜ Al Mare Auto juhataja)
26) Ilmar Raag (OÜ Amrion projektide arendaja, režissöör-stsenarist)
27) Aarne Mustis (OÜ Arensburg juhatuse esimees)
28) Jaan Viilup (OÜ Elmiku juhatuse liige)
29) Arti Arakas (OÜ Euro Houses Development juhatuse liige)
30) Toomas Leis (OÜ Gospa juhatuse liige)
31) Sami Kyllönen (OÜ Incap Electronics Estonia direktor)
32) Anton Teras (OÜ Installatsiooni Kompanii juhataja)
33) Margus Tang (OÜ Ionix Systems juhataja)
34) Jaanus Põlluäär (OÜ Javicar tegevjuht)
35) Indrek Himmist (OÜ Klotoid juhatuse liige)
36) Raivo Vare (OÜ Live Nature juhatuse liige)
37) Enn Meri (OÜ Merinvest omanik)
38) Kaupo Kirs (OÜ Merinvest juhataja)
39) Andres Kirst (OÜ Reta Puit juhataja, OÜ Saare Ehituspuit juhatuse liige)
40) Rein Kirst (OÜ Reta Puit juhatuse liige, OÜ Saare Ehituspuit juhatuse liige)
41) Aivar Aru (OÜ Reval Auto Esindused Kuressaare Audi keskuse juhataja)
42) Arne Salong (OÜ Saare Fishexport juhatuse liige)
43) Margus Puust (OÜ Saaremaa DeliFood juhatuse liige)
44) Kristjan Leedo (OÜ Saaremaa Lihatööstus juhatuse esimees)
45) Tullio Liblik (OÜ Saarte Investeering juhataja)
46) William Moschella (OÜ Seelight juhatuse liige)
47) Ivo Uustulnd (OÜ S-Link juhataja)
48) Hendrik Karlson (OÜ Sporrong Eesti tegevjuht)
49) Avo Maasik (OÜ Teetormaja juhataja)
50) Peeter Tõniste (OÜ Trelleborg Industrial Products Estonia juhatuse liige)
51) Derek Arvi Ewen (OÜ Veskimaja Hoov)
52) Indrek Aavik (OÜ Vätta Puit juhataja)
53) Andres Lauk (OÜ Welcomest juhatuse liige)
54) Peeter Kilumets (TÜ Saaremaa Tarbijate Ühistu juhatuse esimees)
55) Robert Pajusaar
56) Jaan Viilup
57) Johannes Kaju
58) Raimond Kannik (AS Metra Autopark, juhatuse liige)
59) Kersti Põld (Advokaadibüroo Kersti Põld OÜ)

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 175 korda, sh täna 1)