Ja ongi käes

Alustuseks soovime lehelugejatele head uut aastat! Nagu tavaliselt, naasid ka seekord aastavahetuseks koju ulgusaarlased. Majutuskohad täitusid aga külalistega, kelle jaoks meie mereline elupaik müstiline tundub.

Kui palju rahvast koos ja ka vägijooke tarbitakse, kipuvad mõned inimesed tekkinud tülisid rusikate abil lahendama. Seekord keegi õnneks tõsiselt viga ei saanud, kuigi politsei pidi maha rahustama nii mõnedki möirapullid.

Üldiselt möödus aastavahetus Saaremaal rahulikult, ehkki ka seekord ei pääsenud me majapõlenguta. Tõenäoliselt süttis hoone hooletult lastud raketist. Vähemalt Kuressaares jäi keskööl silma, et isepäised raketikarbid ei taha omanikele hästi alluda. Veelgi ohtlikumad tunduvad aga nn taevalaternad, mis võivad tuulega kes teab kuhu sattuda.

Loodetavasti jätkub alanud aasta siiski rahulikumalt. Rahu ja kainet meelt eeldaks edaspidi ka muult maailmalt. Tähistame ju täna Vabadussõja vaherahu 95. aastapäeva. Kui siis andis Eesti vabaduse eest elu üle kuue tuhande sõduri, siis tänapäevase relvakonflikti ohvreid ei oskaks ilmselt keegi prognoosida.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 166 korda, sh täna 1)