Aastavahetusel on praamigraafikud tihedamad

Väinamere Liinide teatel sõidavad parvlaevad 19. detsembrist 1. jaanuarini riigi tellitud nn aastavahetuse graafiku alusel, mis muudab parvlaevade tavapärase sügistalvise graafiku tihedamaks.

Pühadeperioodil, 19. detsembrist 1. jaanuarini kehtib mandri ja suursaarte vahelistel parvlaevaliinidel tavapärasest sagedasem väljumisgraafik, kus vastavalt varem välja kujunenud nõudlusele on päevade lõikes graafikutes erinevusi.

Rohuküla–Heltermaa liinile on lisatud pühadeaegsel perioodil 44 reisi. Lisaks on 24. ja 31. detsembri kella 22-sed väljumised nihutatud poolteist tundi varasemaks, toimudes samal päeval kell 20.30.

Kuivastu–Virtsu liinile on lisatud 83 väljumist, millest 19 reisi on asendusreisid ärajäävatele väljumistele. Ära jäävad 24., 25. ja 26. detsembri ning 1. jaanuari varahommikused reisid ning lisaks ka 24. detsembril ja 31. detsembril kell 23 Kuivastust ja kell 24 Virtsust väljuv reis.

Reiside toimumist palub Väinamere Liinid kindlasti eelnevalt üle kontrollida www.tuulelaevad.ee ja nutirakenduse Tuulelaevad e-pileti ostukalendrist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 121 korda, sh täna 1)