Saaremaa arenduskeskus on aasta parim

piret pihelEttevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) valis aasta parimaks arenduskeskuseks Saaremaa arenduskeskuse. Lisaks aasta parima tiitlile tunnistati Saaremaa arenduskeskus parimaks mittetulundusühenduste nõustajaks.

EAS-i teatel tõi saarlastele võidu suurim kodanikuühenduste nõustamiste arv ja parim tagasiside koolitustel osalenud klientidelt. Kõrgelt hinnati ka Saaremaa arenduskeskuse tegevust ettevõtjate nõustamisel, noorte ettevõtlusprojekti Saaremaa Päike vedamist ja keskuse panust üle-eestilise MAK-võrgustiku koostöö edendamisse.

SAK-i juhi Piret Piheli (fotol) sõnul on see väga suur tunnustus, mida jahib igal aastal võrgustiku 16 liiget. Pihel ütles Kadi raadio “Keskpäeva” saates, et tema juhiks olemise ajal on see juba teine kord EAS-i tunnustus pälvida.

“Nendel kuuel aastal, mil mina olen olnud Saaremaa arenduskeskuse juhataja, ei ole väikesed arenduskeskused seda tunnustust rohkem saanud, kui üks kord Järvamaa ja siis Saaremaa,” märkis Pihel, selgitades, et üldiselt kipub tunnustus minema Harju-, Tartu- või Pärnumaale, kus ka töötajate arv on oluliselt suurem.

“Maakondlikud arenduskeskused on ettevõtjatele head partnerid nõustajatena ning EAS-ile abiks suhtlemisel kohalike ettevõtjate ja kodanikuühiskonnaga. Keskused mängivad olulist rolli piirkondade arendustegevuse ettevalmistamisel ja elluviimisel,” ütles EAS-i ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse direktor Tiina Kalju.

Maakondlikud arenduskeskused on kõigis maakondades paiknevad iseseisvad arendusorganisatsioonid, kes pakuvad riiklikult finantseeritud nõustamisteenust ettevõtjatele, mittetulundusühendustele ja omavalitsustele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 372 korda, sh täna 1)