Kristel Aaslaid tuli näosaates teiseks (2)

KRISTELIST SAI PRINTSESS: Kristel Aaslaid tõi näosaate finaalis lavale vägeva muusikalinumbri. Foto: TV3

KRISTELIST SAI PRINTSESS: Kristel Aaslaid tõi näosaate finaalis lavale vägeva muusikalinumbri. Foto: TV3

Televaatajad valisid “Su nägu kõlab tuttavalt” kolmanda hooaja võitjaks Mart Müürisepa, ent teiseks tuli sedakorda Saaremaalt pärit Kristel Aaslaid.

Kuna finaali pääsenud said ise valida, kellena nad superfinaalis lavale tulevad, oli Kristel Aaslaid otsustanud animafilmi “Frozen” tegelase, printsess Elsa kasuks ja esitas populaarse laulu “Let it go”.

Kristel ütles Saarte Häälele, et emotsioonid on tal mõnusad. “Mul on Mardi üle tohutult hea meel ja olen nii tänulik selle võimaluse eest ning muidugi olen tänulik kõikidele toetajatele,” lausus ta. Kristel lisas, et tema jaoks oli kogu saade fantastiline kogemus, tänu millele sai ta tuttavaks paljude uute ja ägedate inimestega. “Tunnen, et mul on väga vedanud, et sain selle võimaluse, seda on isegi raske sõnadesse panna.”

Elsa laulu valis ta just seepärast, et see tundus nii võimas. “Mõte seda WAF-kooriga teha tundus veel ägedam,” rääkis ta, kinnitades, et eesmärk oli teha midagi, mis oleks hea sõu ja mida rahval oleks vahva vaadata. “Oma esitusega jäin peaaegu rahule, kuigi hääl vedas ikkagi alt, mis ilmselt jääb kripeldama,” tähendas ta.

Saarlased saavad Kristeliga kohtuda 22. detsembril tantsukooli Semiir aastalõpusõul Kuressaare kultuurikeskuses, kus ta on nii õhtujuhi kui külalisesineja rollis. Semiiris on Kristel tantsinud pea 12 aastat, olles lisaks põhigrupi tantsijale ka treener.

Andrus Vaarik ütles pühapäeval pärast Kristeli esinemist: “Küll sa oled ikka tore inimene. Mul on nii hea meel, et su nägu ja hääl kõlab mulle nüüd tuttavalt!” Ta lisas, et usub, et Kristelil seisab ees kohutavalt huvitav elu ja kihvt karjäär. Tanja Mihhailova arvas aga, et kuna Koidu (Toome) ja Kaia (Triisa) tütrel on üsna varsti sünnipäev ja kuna tüdruk on väga suur Elsa fänn, on Kristelil vähemalt üks tööots kindlalt ees ootamas. “Kuna ma tean, et Eestis on neid [fänne] kohutavalt palju, siis ma tean, et vähemalt kaks aastat tööd on sul olemas. Tööpõld on suur ja lai. Kuna see [“Frozen”] on ka Euroopas ja mujal maailmas väga tuntud, siis hakka aga kütma!” soovitas Mihhailova.

Kuressaare Perekodu lapsed, kellele kinkis näosaate finaali piletid Kuressaare Lions-klubi, olid Perekodu juhataja Janne Tamme sõnul väga rahul. “Kohapeal näha on ikka midagi muud kui televiisorist vaadata,” kinnitas ta, lisades, et nii tema enda kui ka laste meelest oli tore ja meeleolukas üritus. Tamme sõnul lapsed pettunud ei olnud, et Kristel esimeseks ei tulnud. “Osale meeldis Kristel ja osale mõni teine esineja. Aga meil on hea meel, et meil on sellised sõbrad, kes meile selles osalemise võimaldasid,” lausus Janne Tamm. Perekodu lapsed käisid näosaate finaali vaatamas juba teist aastat.

Saate finaalis olid lisaks Mart Müürisepale ja Kristel Aaslaiule Liis Lemsalu ja Lauri Liiv.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 710 korda, sh täna 1)