Evelin Ilves esitleb oma leivaraamatut (10)

Raamatu “LEIB. Ilo & vägi. BREAD. The Beauty & the Might” autor Evelin Ilves jagab kolmapäeval kell 16.30 Kuressaare Rahva Raamatus autogramme ja avab huvilistele oma raamatu tagamaid.

“Ma teadsin, et tahan seda kõike raamatusse püüda: leiva lugu ja nägu, naise ilu ja väge, meie looduse lausa uskumatut mitmekesisust, võimsust ja olemise ilo,” kirjutab autor oma eesti- ja ingliskeelse, paljude fotodega illustreeritud teose kohta. “Ma valisin välja 18 leiba ja palusin raamatusse 17 naist enda ümbert. Meiega koos tuli piltidele 18 eripalgelist paika Eestimaalt.”

Kirjastuse Varrak ilmutatud raamatust leiab mitmesuguste küpsetiste retsepte odrakaraskist avokaado-šokolaadimuffiniteni, hapupiimasaiast puraviku-küüslauguleivani. Lisaks leiva- ja saiakatete retsepte.

“See raamat on nii foto- kui ka kokaraamat ja sobib suurepäraselt kinkimiseks,” ütles Tiia Laul Varraku müügiosakonnast.

Ka Laul ise on mõnda raamatus tutvustatud küpsetist juba proovinud. “Mulle endale maitses väga kaeraleib ja ka šokolaadileib oli väga hea,” kinnitas Laul.

192-leheküljelise raamatu fotode autor on Katrina Tang, kujundaja Dan Mikkin.

Iga leivaraamatu ostja toetab 1 euroga MTÜ-d Saagu Valgus, mis abistab puudust kannatavaid lapsi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 682 korda, sh täna 1)