Saarlane alustab Kanal2-s jahti tippmodelli tiitlile (1)

HENDRIK ADLER: Modelli- saate vanima, 24-aastase osalejana peab ta oma elukogemust teiste ees tõsiseks eeliseks. Foto: Oliver Moosus

HENDRIK ADLER: Modelli-
saate vanima, 24-aastase osalejana peab ta oma elukogemust teiste ees tõsiseks eeliseks. Foto: Oliver Moosus

Kanal 2-s täna algavas “Eesti tippmodelli” kolmandas hooajas osalevad esmakordselt ka noormehed. Ühena kolmest casting’ult edasi saanud noormehest kolis modellimajja elama ka Saaremaalt pärit kirju elulooga Hendrik Adler.

Ehitajaks õppinud, Londonis lapsehoidjana ning Haapsalus kelneri ja baristana töötanud, praegu filmindusega tegelev Hendrik suhtub modellikarjääri küll kirglikult, aga siiski realistlikult.

“Modellindus on selline töö, mida ei saa väga pikalt teha. Selleks, et igapäevaleiva lauale saaks, on see minu vanuses juba väga lühike hetk, aga kui ma saan võimaluse selles hetkes elada, siis ma seda kindlasti ka tahan.”

Mõned aastad tagasi elus uue lehekülje keeranud Hendrik on andnud mitmeid avameelseid intervjuusid oma varasemast elust tõsise pornosõltlasena, samuti alkoholi- ja narkootikumide lembusest, millest vabaneda soovimine ta koguni enesetapukatseteni viis.

Modellisaate vanima, 24-aastase osalejana peab ta oma elukogemust teiste ees tõsiseks eeliseks. “Kui ma vaatan teisi osalejaid, eriti neid kõige nooremaid tütarlapsi, kes on esmakordselt eemal perest ja sõpradest… Mina olen 17. eluaastast iseseisvalt elanud, olen elanud välismaal ja paljud asjad, millega need noored tütarlapsed vastamisi on sattunud, ei ole minu jaoks enam väljakutse ja ma saan keskenduda saates modellinduse poolele.”

“See, mis on minu elus toimunud ja mis saab teisi inimesi aidata, seda olen ma alati olnud valmis jagama,” ütleb Hendrik, kes varasemast taagast vabanenuna on nüüd kaldunud justkui teise äärmusse ja elanud näiteks kolm aastat seksita.

Hendriku seksikarskus on mõningat elevust tekitanud ka modellimajas. “Nad on mulle isegi otse öelnud, et ei ole enne sellist inimest näinud, kes on rohkem huvitatud naisest kui isiksusest ja inimesest, mitte sellest, milline ta välja näeb jne, jne.”

Küsimusele, kas tal on raske olnud kaunite tütarlastega ühes majas koos olla, vastab Hendrik, et alguses ikka oli, aga siis võttis ta end kokku ja tuletas endale meelde saates osalemise peaeesmärgi.

“Olen näide, et mees saab olla ilma seksita, sest see ei ole elus kõige tähtsam asi. Muidugi meeldiks mulle olla abielus ja armatseda oma naisega,” lükkab Hendrik ümber jutu, justkui ilma seksita elamine tähendaks, et mehel on midagi viga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 929 korda, sh täna 1)