Saarlased mitme alaliidu parimad

RALLIÄSSAD: Ott Tänak, Eesti autospodiliidu president Ari Vatanen ja Raigo Mölder poodiumil. Foto: Jaanus Ree

RALLIÄSSAD: Ott Tänak, Eesti autospordiliidu president Ari Vatanen ja Raigo Mölder poodiumil. Foto: Jaanus Ree

Eesti autospordi liidu, Eesti jahtklubide liidu ja Eesti võrkpalli liidu tunnustusüritustel jagati väärilisi autasusid ka saarlastele.

Autospordi liit tunnistas aasta parimaks rallipaariks Ott Tänaku ja Raigo Mõlderi, kes lõppenud hooaja tipuna said talvisel Rootsi rallil WRC-masinal absoluutarvestuses viienda koha. Alanud nädalal alustab rallipaar juba ettevalmistust uue aasta esimeseks võidusõiduks, Monte Carlo ralliks.

Eesti jahtklubide liit võttis reede õhtul Lennusadamas pidulikult kokku möödunud purjetamishooaja, autasustas võistlussarjade parimaid, jagas teenetemärke ja kuulutas välja aasta parimad kaheksas kategoorias.

Aasta purjetajaks nimetati avamerepurjetamise ORC-maailmameistrivõistlustel kulla võitnud jahtlaev Forte kapten Jaak Jõgi.

Olümpiapurjetamise Eesti karika noorteklassides oli Laser 4.7 paadil parim Mihkel Šesterikov ja Formula purjelaual John Kaju.

EJL-i teenetemärgid pälvisid tänavu jääpurjekaklassis Monotüüp-XV maailmameistrivõistlustel viiendale kohale tulnud Meelis Saarlaid ja Urmas Kruusmägi.

Eesti võrkpalli liit autasustas Tondiraba jäähallis toimunud pidulikul vastuvõtul hooaja 2013/2014 silmapaistvamaid noormängijaid. Nii noormeeste kui ka neidude arvestuses märgiti ära 12 mängijat. Lisaks valiti aasta parim noorvõrkpallur ja aasta parim noorte rannavõrkpallipaar.

Parimad rannavõrkpallurid olid möödunud hooajal saarlane Gerli Gull ja Laura Jõgi. Saarlastest väärisid veel äramärkimist Lili Võrk, Karli Allik, Johan Vahter ja Kevin Saar Saaremaa spordikoolist ning Ragnar Kalde Kuressaare Vanalinna kooli spordiklubist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 234 korda, sh täna 1)