Lühidalt spordist

Selgusid Kärla karikavõitjad lauatennises

Kärla spordihallis toimunud Kärla lahtised karikavõistlused lauatennises võitis meestest Veljo Väljakivi ja naistest Tiia Müürisepp. Veljo Väljakivile järgnesid Kaljo Väljakivi ja Aare Lehtsi, naiste konkurentsis oli teine Terje Liivas ja kolmas Lii Vahter.

Koroona karikavõistluste teine etapp

Pühapäeval toimus Orissaares Saaremaa koroona karikavõistluste teine etapp mees- ja naisüksikmängus. Meeste kolm paremat olid: 1. Tiit Kaasik; 2. Raivo Humal; 3. Rein Kirst. Naiste paremikuks kujunes: 1. Aurika Vaho; 2. Ulvi Hallik; 3. Tiia Müürisepp.

Saalijalgpalli liiga kogub tuure

Maakonna saalijalgpalli meistrivõistlustel mängisid FC Taritu ja Kaarma SK 3 : 3 viiki. Torgu võitis FC Smuulit 8 : 1, FC Taritu võitis Salme SK-d 14 : 4 ja FC Smuuli Kaarma SK-d 2 : 0.

Vollepoisid olid võidukad

Möödunud nädalavahetusel toimus Kuressaare spordihallis Eesti võrkpalli karikavõistluste II finaalgrupp noormeestele, kus esimese koha saavutas Saaremaa Spordikooli meeskond, kes alistas kõik vastased.

Võistkond mängis koosseisus: Robin Alba, Randel Sepp, Kerman Keerd, Karl-Erik Tänav, Sander Õispuu, Hardi Aun ja Rauno Rauniste. Treener on Asko Esna.

Keith Pupart Prantsusmaal hoos

Prantsusmaa meeste võrkpalli meistrivõistlustel võitis Keith Puparti koduklubi Arago de Sete tulemusega 3 : 1 Chaumont’i ja karikavõistlustel Rennes’i.

Golfarid valisid parimaid

Saaremaa golfiklubi tegi kokkuvõtteid möödunud hooajast ja autasustas parimaid. Parimaks meesgolfariks kuulutati Karl Aru ja parimaks naismängijaks Ingrid Hinn. Parim meesseenior on Eero Lapp ja parim naisseenior Anne Merisalu ning parim naisjuunior Karola Soe.

Eesti golfiliidu poolt pälvis suure tunnustuse ka väljaku head-greenkeeper Andrus Sepa, kes valiti 2014. aasta parimaks greenkeeper’iks.

Mihkel Aksalu sai koondisekutse

27. detsembril Dohas mängitavale Katari ja Eesti sõprusmängule jalgpallis sai koondisse kutse ka Soomes Seinajokis mängiv saarlasest väravavaht Mihkel Aksalu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 144 korda, sh täna 1)