Ajujahi aasta areneja on saarlaste loodud Taxify (1)

Ajujahi eelmise hooaja meeskondadest valiti aasta jooksul enim arenenud ettevõte, kelleks osutus taksotellimise rakendus Taxify.

Staažikas Ajujahi žüriiliige ja SEB äriinnovatsiooni juht Mart Maasik sõnas, et konkursile järgnenud pool aastat on paljudele Ajujahist alguse saanud ettevõtetele proovikivi. “Kuigi pool aastat on näidanud, et kõik aasta areneja tiitlile kandideerinud tiimid on intensiivselt töötanud, väärib Taxify tunnustust oma ärimahtude kasvu kiiruse eest,” lisas Maasik.

Taxify areng on ettevõtte juhi Markus Villigu sõnul olnud alates maikuust kiire. “Kui mais oli meil kaetud Tallinn, Tartu ja Riia, siis praeguse seisuga oleme Taxify teinud või kohe tegemas kättesaadavaks Helsingis, Oulus, Vilniuses, Gdanskis, Amsterdamis ja Minskis,” selgitas Villig, lisades, et nende turu fookus ongi peamiselt suunatud Skandinaaviasse ja Ida-Euroopasse.

Ta lisas, et praeguseks on meeskond kasvanud 29-liikmeliseks ning nende baasis on üle 1000 taksojuhi. Konkurentsieeliseks teiste sarnaste teenuste hulgas peab Villig seda, et nende kliendid on taksofirmad, mitte üksikud taksojuhid.

“Taksofirmad on huvitatud oma turuosa säilitamisest ja kasvatamisest, mistõttu on nendel tarvis head tehnoloogilist partnerit, kellega koostööd teha,” ütles Taxify esindaja. Taxify loomise taga on Saaremaalt pärit Martin ja Markus Villig.

Aasta areneja valimise žüriisse kuulusid Mart Maasik (SEB), Andrei Korobeinik ja Anu Puusaag (EAS).

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 504 korda, sh täna 1)