Mehiseid kõhutäisi lubav burgerikoht otsib töötajaid (4)

AVAMISE OOTEL: Primo Burgeri naerusuine juhataja Rena Šaukštiliene usub, et uus kiirtoidukas leiab Kuressaares oma koha. Foto: Tambet Allik

AVAMISE OOTEL: Primo Burgeri naerusuine juhataja Rena Šaukštiliene usub, et uus kiirtoidukas leiab Kuressaares oma koha. Foto: Tambet Allik

Paari nädala pärast Kuressaare vanalinnas Turu tänaval avatavas kiirtoidukohas Burger Primo käivad tõsised ettevalmistustööd. Söögisaal võtab ilmet, kaminaski praksub juba elav tuli, ent üks-kaks töötajat on veel puudu.

Burger Primo naerusuine juhataja Rena Šaukšteliene usub, et detsembri teise nädala lõpuks on kõik vajalik jutti aetud ja töötajadki leitud. Palju neid ju väikeses kiirsöögikohas ühekorraga tarvis polegi. Üks tragi neiu on juba leitud, leti taga ja köögis kavatseb asjatama hakata ka Rena ise. Nõnda on Burger Primo tööperre vaja veel üht neidu ja soovitavalt ka üht noormeest.

Mees majja!

“Ühe tüdruku ma leidsin, teine võiks veel olla,” tõdeb Rena. “Üht inimest on vaja reede ja laupäeva ööseks ning oleks hea, kui see oleks meesterahvas.” Kuna Burger Primo asub linna südamest nõks eemal, vaiksemal nurgatagusel Turu tänaval, siis arvab perenaine, et öisel ajal oleks tore ja teisel töötajal, kes on naisterahvas, tööpostil turvalisem, kui majas on ka mees.

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 892 korda, sh täna 1)