Reinu ratsatalus toimus taas Vaheajakarikas

Eelmisel nädalavahetusel toimus Reinu ratsatalus treenivate ratsutajate võistlus Vaheajakarikas. Seda võistlust on talus korraldatud juba aastaid. Võistlus koosneb neljast etapist, mis on jaotatud nelja koolivaheaja peale.

Reinu ratsatalus treenib sel aastal juba üle kolmekümne ratsaniku. Kõik treenijad seekord küll ei võistelnud, aga sellegipoolest oli startijaid palju. Esimesel päeval võisteldi kahes erinevate kõrgustega takistustega takistussõidus ja teisel päeval tünnisõidus.

Esimestena läksid võistlustulle noored ratsutajad ja noored hobused. Nemad läbisid Proovikivi-nimelise parkuuri. 1. koha saavutas Mari-Ann Udeküll noorel hobusel Wild Beauty. Teiseks tuli Georg Paomees hobusel Rooma ja 3. koha saavutas Anni-Liisi Lauk hobusel Ange.

Sama kõrgete takistustega raja läbis ka kolm tublit harrastajat, kelle paremusjärjestus oli järgmine: 1. Ingrit Saimre hobusel Roosi; 2. Piret Paomees hobusel Ameelia; 3.Toomas Kupits hobusel William.

Laupäeval toimus ka teine parkuur (kõrgus 50–70 cm). Selles parkuuris saavutas 1. koha Elizabeth Põder hobusel Ange, 2. koha sai Henri Paomees hobusel Wiktooria ja 3. koha Eeva Helga Kupits hobusel Aroomi.

Pühapäeval toimus ka paljude lemmik – tünnisõit. Päeva kiireim oli Henri Paomees hobusel Wiktooria. 2. koha saavutas Elizabeth Põder Aroomil ja 3. koha Mark Paomees Roomal.

Kõikide nende tublide ratsutajate treener on vapper Anne Udeküll.

Mari-Ann Udeküll

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 315 korda, sh täna 1)