Postiteenused kolivad STÜ poodidesse (2)

Lähiajal kolitakse postiteenused postkontoritest postipunktidesse neljas poes: Saaremaa tarbijate ühistu kauplusesse Mustjalas, Salmel, Kihelkonnal ja Kärlal.

“See, et postiteenused liiguvad parema kättesaadavuse huvides postkontoritest välja kohtadesse, kus inimesed oma igapäevaseid talitusi teevad, on ülemaailmne trend,” ütles Eesti Posti Omniva kommunikatsioonispetsialist Erki Varma, lisades, et seda teed on mindud nii Saksamaal, Taanis kui ka Soomes.

Varma sõnul nähakse oma partneritena teenindusasutusi, mis on avatud uuendustele ja on valmis osutama postiteenuseid vähemalt viiel päeval nädalas. “Tarbijate ühistutega on meil mitmel pool Eestis välja kujunenud hea koostöö ning seetõttu on loomulik, et vaatasime ka Saaremaal partnerit otsides kõigepealt just Saaremaa tarbijate ühistu poole,” rääkis Varma.

Postipunktid võtavad poodide lahtiolekuaegadel vastu makseid ja erinevaid saadetisi. Samuti saavad inimesed sealt kätte kõik saabunud saadetised, tellida ajakirjandust ja osta postikaupa. Omalt poolt tagab Omniva postiteenuste osutamiseks vajaliku mööbli, kõik vahendid ja väljaõppe ning maksab postiteenuste osutamise eest.

Uued postipunktid avatakse Saaremaal A&O kauplustes Mustjalas ja Salmel 19. novembril, Kihelkonnal ja Kärlal 3. detsembril.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 311 korda, sh täna 1)