Kristel Aaslaid tuli Fitzgeraldi jäljendades näosaate võitjaks (1)

PÄRJATUD VÕITJA: “Ella on seni olnud mu kõige suurem proovikivi ja tundub, et sain hakkama,” ütles Kristel Aaslaid. Tema kõrval näosaate õhtujuht Mart Sander. Foto: TV3

PÄRJATUD VÕITJA: “Ella on seni olnud mu kõige suurem proovikivi ja tundub, et sain hakkama,” ütles Kristel Aaslaid. Tema kõrval näosaate õhtujuht Mart Sander. Foto: TV3

TV3 meelelahutusliku hittsaate “Su nägu kõlab tuttavalt” võitis seekord Saaremaalt pärit Kristel Aaslaid, kel tuli jäljendada 13 Grammyga pärjatud mustanahalist Ella Fitzgeraldi lauluga “Mack The Knife”.

“Kui teada sain, et mul tuleb Ellat järele teha, siis esialgne emotsioon oli, et okei, ma tean seda artisti ja see ei ole lihtne, aga seda, et ma võidan, ei osanud küll oodata,” ütles Kristel Aaslaid Saarte Häälele. Ta lisas, et Ella rolli sisse elades tuli tal end vaimselt ja igatepidi suurelt ette valmistada. “Iga asja juures, mida ma tegin, hakkasin automaatselt lugu ümisema ja terve nädal käis see peas ringi,” naeris ta. Saate võidusumma, heategevusliku 1000 eurot annetas ta MTÜ-le Pesaleidja, kes otsib loomadele uusi kodusid.

Kristel tõdes, et ka eelnevad väljakutsed saates on olnud omajagu keerulised. “Sa pead olema teine inimene ja püüdma tabada tema olemust, pluss veel hääl ja see, kuidas ta on seda lugu esitamise ajal mõelnud. Sa pead sukelduma teisesse inimesse,” rääkis ta, lisades, et Ella Fitzgerald on seni olnud tema kõige suurem proovikivi ja tundub, et ta sai hakkama.

Järgmises saates kehastub Kristel kodumaiseks lauljaks Lenna Kuurmaaks. “Lennat on üsna raske järele teha, tema puhul ei ole millestki kinni haarata, mida parodeerida. Ta on ilus malbe tüdruk, kes laulab hästi,” tähendas Kristel, lisades, et Lenna puhul on oluline just tema hääletämbri tabamine. “See on natuke keeruline protsess, aga samas saan ma olla blondiin ja vaadata, kuidas roll mulle sobib,” muheles ta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 316 korda, sh täna 1)