Wris ja Türgi lennufirma tutvustavad Eestit

Esmaspäeval saabub esmakordselt Tallinna kahepäevasele visiidile Kuveidi turismifirmade juhtide ja ajakirjanike delegatsioon, et tutvuda Eestiga ja siin pakutavate võimalustega tulevastele Kuveidi turistidele.

Visiidi korraldab Saaremaa kapitalile kuuluv reisibüroo Wris koostöös lennufirmaga Turkish Airlines. Delegatsiooni kuuluvad kuus Kuveidi olulisemate turismifirmade juhti ja kaks ajakirjanikku, lisaks üks Jordaania turismifirma juht.

Pärsia lahe looderannikul asuv neljamiljonilise rahvaarvuga Kuveit on üks maailma viiest rikkamast riigist.

Wrisi turundusjuhi Ulvi Põllu sõnul võib Tallinnast ja Eestist kujuneda kuveitlastele uus ja põnev reisisihtkoht. “Seni Kuveidi turistid Eestisse eriti sattunud ei ole – kui üldse, siis mõni üksik ja juhuslikult.”

Olulisemate turismifirmade juhtide visiit näitab nende usku Eesti potentsiaali uue turismisihtkohana. Eesti on nende jaoks väga eksootiline maa ning tänu Turkish Airlines’i suurepärasele lennuühendusele on Kuveidist Tallinna võimalik mugavalt reisida vaid ühe ümberistumisega. “Kuna tegu on äärmiselt maksejõulise ja nõudliku maitsega turistiga, soovib delegatsioon tutvuda eelkõige Tallinna nooblimate hotellide ja eksklusiivsemate restoranidega,” rääkis Põllu.

Turundusjuht märkis, et Eestist teeb kuveitlaste jaoks eksootilise maa meie põhjamaisus, täiesti teistsugune atmosfäär, arhitektuur, loodus ja kliima. “Lühikese visiidi jooksul jõuame seekord põgusalt tutvustada ainult Tallinna ja selle lähiümbrust, kuid kindlasti võiks kuveitlastele huvi pakkuda ka pealinnast kaugemale reisimine. Näiteks tundsid delegatsiooni liikmed ise huvi ka meie saarte ja metsade vastu,” ütles Põllu.

Initsiatiiv Eesti ja Soome turundamiseks Kuveidi turistidele tuli Turkish Airlines’ilt, kes valis selle projekti raames oma Eesti koostööpartneriks reisibüroo Wris.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 85 korda, sh täna 1)