Aasta isa konkursil tänavu rekordarv kandidaate

Sel aastal saadeti naiskodukaitse Saaremaa ringkonna, Kadi raadio ja ajalehe Saarte Hääl korraldatavale Saare maakonna aasta isa konkursile 17 soovituskirja.

“Varem ei ole nii palju kandidaate esitatud, “ ütles naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine Raili Nõgu. Tema sõnul näitab see, et meil väärtustatakse tugevat perekonda ja isa rolli selles.

“Tubli isa tähendab täisväärtuslikku peret, kus isa kõrval on tubli ema. Kui tunnustame üht pereliiget, on see tunnustus kõigile pereliikmetele,” märkis ta. Nõgu lisas, et kindlasti on kõik esitatud kandidaadid eeskujulikud ja valiku tegemine kujuneb raskeks. “Otsuse langetamise oleme teinud võimalikult objektiivseks ja tulemuse avalikustame reedel enne isadepäeva,” rääkis ta. “Ma tänan kõiki kandidaatide esitajaid ja kui esitatud isa seekord valituks ei osutu, saab järgmisel aastal uuesti soovituskirja teha.”

Aasta isa valimiskomisjoni kuuluvad Saare maavanem, Saaremaa omavalitsuste liidu juhatuse esimees, Saaremaa naiste ümarlaua esindaja, Kaitseliidu Saaremaa maleva pealik, NKK ringkonna juhatus ja revisjonikomisjoni liikmed.

Aasta isa tänuüritus toimub Kuressaare linnuses 7. novembril kell 15. Saare maakonna aasta isa valitakse juba kaheksandat korda. Selle ürituse algatas varalahkunud naiskodukaitsja, ajakirjanik Rita Loel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 628 korda, sh täna 1)