Kuressaare haiglas alustas uus haldusjuht (4)

Kalle-KoovKuressaare haigla uus haldusjuht Kalle Koov (fotol) loodab, et haigla parkimisprobleemide lahendamise osas saab selgust poole aasta jooksul.

Koovi sõnul elab ta oma uude ametisse sisse. “Püüan praegu enda jaoks selgeks teha, mis on kogu infotulvast kõige olulisem,” lausus uus haldusjuht.

“On ju minu esmaseid ülesandeid püüda tagada, et see, mis on seni hästi toiminud, samamoodi edasi läheks ja mingeid tagasilööke ei tuleks.”

Endise majandusala abilinnapea Kalle Koovi sõnul on tal haigla majanduslikku käekäiku ja seniseid investeeringuid veel vara hinnata.

“Küll aga võin öelda seda, et juba Kuressaare haigla ilme annab kinnitust, et viimase kümne aasta jooksul on mitmete rahastuste toel palju asju ära tehtud,” rääkis ta. “Seda nii ruumiprogrammi osas, osakondade rekonstrueerimiseks kui ka kogu hoone soojapidavuse tagamiseks.”

Koov tõdes, et pole haigla lähematesse investeeringuplaanidesse süveneda veel jõudnud.

“On räägitud tervisekeskuse rajamisest uude polikliinikuhoonesse ning kahtlemata on kitsaskohaks parkimisprobleemid,” lausus Koov. “Kuidas need lahenevad, missuguse rahastuse abil – eks see selgu lähema poole aasta jooksul. Muidugi ootame Euroopa Liidu uue rahastuse avanemist.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 523 korda, sh täna 1)