Kino arendaja: linn pole kokkulepet täitnud (1)

Kuressaare Komandandi noortekeskuse asemele kino plaaninud arendaja ütleb, et praegu pole küll enam kindel, et Kuressaarde uus kino tuleb.

“Kahjuks ei ole linnavalitsusega enne midagi rääkida, kui on kehtiv detailplaneering,” sõnas Grand Rose’i spaad opereeriva Spa Varade juhataja Andres Tiik.

Jutt käib Komandandi 10B detailplaneeringust, mille osas linna ja arendaja vaated on lahku läinud. Samas väitis Kuressaare abilinnapea Taavi Kurisoo teisipäevases Saarte Hääles, et tema andmetel on arendaja kino ehitamisest jätkuvalt huvitatud.

Andres Tiik ütles, et samal ajal, kui linn menetleb detailplaneeringut, suutis ettevõte Viimsis projekteerida ja välja ehitada nii kinokeskuse, toitlustusasutuse kui ka uue saunakeskuse.

Tema sõnul teab linnavalitsus ise kindlasti paremini, mis on tema prioriteedid, ja ettevõtja neid kommenteerida ei taha.

“Kuid faktiliselt ei ole linn teinud ega ole tahtnud teha omapoolseid toiminguid, mis oli esialgu kokku lepitud,” nentis Andres Tiik, viidates nende poolt 60 000 euroga kaasrahastatud parkla ehitusele.

“Tänapäeva ühiskonnas muutub kõik nii kiiresti, et enne ei sooviks enam midagi kommenteerida, kui on selge, kas linnal on siiras soov kehtestada detailplaneering või mitte,” ütles Tiik.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 623 korda, sh täna 1)