Saarlanna tehtud jumestust hinnati Venemaal 5. kohaga

MODELL JA AUTOR: Siiri Tabri looming oli lisaks modell Kertu Koerti meigile ka soeng ja kleit. Foto: erakogu

MODELL JA AUTOR: Siiri Tabri looming oli lisaks modell Kertu Koerti meigile ka soeng ja kleit. Foto: erakogu

Saarlane Siiri Tabri pälvis Peterburis rahvusvahelise ilufestivali Neeva Kaldad (Невские Берега) fantaasiameigikonkursil juunioride arvestuses 5. koha.

Festivali raames möödunud laupäeval toimunud konkursil osalesid meigikunstnikud Venemaalt, Eestist, Valgevenest, Ukrainast, Lätist, Leedust.

“Üritasin kujutada Veevalajat ja midagi veega seotut,” kirjeldas Tabri oma sinistes toonides konkursitööd. Tabri looming oli lisaks saarlannast modell Kertu Koerti meigile ka soeng ja kleit. “See oli tohutu töö. Mõtlesin ja kavandasin üle poole aasta, ka meigi harjutamine võttis palju aega – kümme korda proovisin kindlasti.”

Tabri tõdes, et esimestel kordadel tehtud jumestus erines kardinaalselt sellest, milline see lõpuks välja nägi. “Iga kord proovides see muutus, kuni lõpuks rahule jäin,” rääkis ta.

Üle Eesti juuksureid, küünetehnikuid ja jumestajaid koondavasse meeskonda Beautiful United kuulunud Tabri sõnul tuli 5. koht talle meeldiva üllatusena.

“Esimest korda osalesin samal võistlusel juba pool aastat tagasi, siis sain 8. koha,” lausus Tallinnas meigikunsti õppinud Tabri.

Juunioride konkursil osales 20 jumestajat. Välja anti üks esikoht – mille omanik kogus 146,2 punkti –, kaks teist, kolm kolmandat kohta, neli neljandat ja viis viiendat kohta. Viiendale kohale tulnutest oli Tabril kõige rohkem punkte – 99,8.

Küsimusele, kuidas saarlane vene keelega hakkama sai, vastas ta: “Aru sain ja ka asjad sain aetud.”

Siiri Tabri avaldas lootus, et poole aasta pärast taas Peterburis toimuval konkursil tema tulemus alla kolmanda koha enam ei jää.

Ilufestivali Neeva Kaldad korraldatakse kaks korda aastas – veebruaris ja septembris-oktoobris.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 615 korda, sh täna 1)