Kallemäe lapsed olid jooksukrossil edukad

VÕIDUKAD: (Vasakult) Margus Mägi, Kait Viskus, Maria Hallikäär ja Kalev Kuusk. Foto: Kaire Kiil

VÕIDUKAD: (Vasakult) Margus Mägi, Kait Viskus, Maria Hallikäär ja Kalev Kuusk. Foto: Kaire Kiil

Kallemäe kooli parimad jooksjad osalesid 25. septembril jooksukrossil Jõgevamaal Siimustis Kiigemetsa koolis, kus osavõtjaid oli üle Eesti.

Kooli esindus koosnes neljast õpilasest, kes kõik naasid võistlustelt medaliga. Kait Viskus (16) võitis 16–21-aastaste vanusegrupi 1000 m jooksus kuldmedali, Maria Hallikäär (11) 8–11-aastaste 500 m jooksus pronksmedali, Margus Mägi (13) 12–15-aastaste 500 m jooksus pronksmedali ja Kalev Kuusk (15) 12–15-aastaste 1000 m jooksus pronksmedali.

Lapsed olid oma tulemuste üle tõsiselt õnnelikud, öeldes, et sõidaksid kohe uuesti võistlustele, kui saaks. Lisaks sportlikele saavutustele peeti oluliseks uute sõprade leidmist ja vanadega kohtumist, enesekindluse kasvu ja võiduga kaasnevat head enesetunnet. Õpetajad on uhked ja õnnelikud, et meie õpilased on võrreldes võrdsetega üle Eesti parimate hulgas.

Kallemäe kool võistles vabariiklikel kergejõustikuvõistlustel sama hästi ka eelmisel õppeaastal, selle tulemusena võideti pääs kevadistele võistlustele Norras. Ka sealsed võistlused olid meie õpilastele edukad, sest kõik võistkonda kuulunud said koha esimese kolme hulgas.

Kaire Kiil
Kallemäe kooli direktor

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 608 korda, sh täna 1)