Seila Vahter lööb kaasa “Naistevahetuses” (1)

PÕNEVUSE OTSINGUL: Rimis töötav Seila Vahter osales “Naistevahetuse” saates. Foto: TV3

PÕNEVUSE OTSINGUL: Rimis töötav Seila Vahter osales “Naistevahetuse” saates. Foto: TV3

Tuleval kolmapäeval jõuab TV3 saatesarjas “Naistevahetus” ekraanile kümneks päevaks kodu vahetanud Seila Vahter, kes töötab Kuressaare Rimis.

“Mõtlesin, et miks mitte osaleda,” põhjendas Seila Vahter saates osalemist, lisades, et elu tundus nii igav ja üksluine. “Midagi põnevat tahaks ju ka,” muigas ta.

Saate salvestamise jooksul said Seilast ja teisest vahetusperest suured sõbrad ning üksteisel käiakse aeg-ajalt külas senimaani. Seila vahetas kodu Avinurmes elava Olgaga, kellel on oma kaasa Nikolaiga kümme last.

“Arvati muidugi, et mina vene keelt ei oska, aga ma räägin vene keelt küll, “ naeris Jõhvist pärit ja viimased pea kuusteist aastat Saaremaal elanud naine. Seilal on kolm last: vanim neist, Karoliina elab juba omaette, 10-aastane Mihkel ja 8-aastane Krete elavad koos emaga.

Muljed saates osalemisest on Seilal oma sõnul fantastilised. “Ega mul ei tulnudki seal tegelikult suurt midagi teha, 64-aastane heas ja suurepärases sportlikus vormis peremees ütles ka, et ära rapsi, vaid puhka,” kirjeldas ta vahetusperes elatud aega. Suuremad lapsed panid väiksemaid riidesse ja tegid ka süüa.

“See pere läks mulle nii südamesse. Hakkasin suisa nutma, kui ära tulin,” rääkis ta. Kui pakutaks, oleks Seila nõus samas saatesarjas teist kordagi kaasa lööma. Saade salvestati ülemöödunud suvel.

Ise vaatab Seila “Naistevahetust” sõltuvalt sellest, kuidas töögraafik lubab. “Oma saadet ei saa ma kahjuks vaadata, sest olen siis tööl,” ohkas ta.

“Naistevahetus” on eetris tuleval kolmapäeval TV3-s kell 20.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 514 korda, sh täna 1)