Krimi

Varastati ehitusmaterjale ja tööriistu

19. septembril avastati, et Kuressaares Pargi tänaval on ehitusobjektilt varastatud kaableid. Tekitatud kahju suurus on 3530 eurot.

23. septembril varastati Kuressaares Ringtee tänaval asutuse territooriumilt veemahuti ja tööriistu. Tekitatud kahju on 550 eurot.

Kahtlustatav jäi vahi alla

Esmaspäeval taotles vahi all viibiva 20-aastase Gerdo Kalde kaitsja Kuressaare kohtumajas oma kaitsealuse vahistamise asendamist elektroonilise valvega.

Pärnu maakohtu esimehe abi Elo Kirsipuu ütles, et kohus jättis taotluse eile rahuldamata.

Kuressaares elav Gerdo Kalde vahistati seoses 24. augustil toimunud kättemaksuaktsiooniga, kui kamp kirve ja sõrgkangiga varustatud maskides noormehi üritas Aia tänaval üht autot peatada ja hiljem peksid nad puruks Ristiku tänaval asuva eramu aknad ja sisustust.

Põletati prügi

23. septembril kell 18.22 teatati päästjatele tulekahjust Kuressaares Talve tänaval, kus elumaja läheduses põletati prügi. Kui päästjad kohale jõudsid, selgus, et prügi põletati küll tünnis, kuid kohapeal puudusid esmased kustutusvahendid ja põletamine toimus hoonele lähemal kui viis meetrit. Päästjad selgitasid kodanikele tuleohutuseeskirja ning prügipõletamine tuli lõpetada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 435 korda, sh täna 1)