Üleskutse: Tervise Arengu Instituut ootab koolitoitu reklaamivaid loovtöid

Tervise Arengu Instituut kuulutab välja kooliõpilaste loovtööde konkursi “Söögivahetund”. Oodatud on reklaamplakatid või -videod, mis aitavad koolitoidule tähelepanu pöörata.

Konkursi eesmärk on näidata koolitoitu valguses, mis kutsuks üles seda sööma ja hindama, samuti aidata kaasa koolikokkade igapäevase töö väärtustamisele.

Konkursil võivad osaleda õpilased 1.–12. klassini. Töid hinnatakse ja auhinnad antakse välja eraldi vanuserühmades: 1.–4. klass, 5.–9. klass ja 10.–12. klass. Olenevalt vanuserühmast on oodatud kas plakat või video, mille kaudu reklaamida koolitoitu teistele noortele ja mis näitaksid koolitoidu headust või vajalikkust.

Parimate töödega osalenud õpilastele on auhindadeks spordikaamerad ja raamatupoe kinkekaardid. Parima video esitanud grupile on auhinnaks LCD-teler, mis jääb klassi või kooli käsutusse.

Konkursitööde esitamise tähtaeg on 23. oktoober, paremad tööd valib žürii välja 20. novembriks. Tööde tehnilised tingimused leiab Terviseinfo portaalist http://www.terviseinfo.ee/et/konkursid/soeoegivahetund.

Konkurss “Söögivahetund” toimub sel aastal kaheksandat korda. Eelmisel aastal ootas instituut õpilastelt töid teemal “Koolisöökla aastal 2050”. Töid laekus siis kokku 232.

Lisainfo: Maris Jakobson, Tervise Arengu Instituudi avalike suhete nõunik, tel 53 02 2 737, maris.jakobson@tai.ee.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 53 korda, sh täna 1)