Kokad kogusid Valjala koolile üle 2000 euro

VÕITJAD: Ülemises reas vasakult Hannes Kalle, Kert Veski, Kuldar Kruup, Sergei Struts. Alumises reas vasakult Mihkel Mägi, Mikk Rajaver ja Alexandre Kapanadze. Foto: Johannes Hõimoja

VÕITJAD: Ülemises reas vasakult Hannes Kalle, Kert Veski, Kuldar Kruup, Sergei Struts. Alumises reas vasakult Mihkel Mägi, Mikk Rajaver ja Alexandre Kapanadze. Foto: Johannes Hõimoja

Kokkade heategevusliku jalgpalliturniiri tulemusena saab Valjala põhikooli köök endale korraliku köögiviljatükeldaja.

Turniiri ühe eestvedaja Priit Pruuli sõnul läks turniir korda nagu ikka. Pealtvaatajaid oli Tallinnas Šnelli staadionil tänavu isegi rohkem, kui on olnud mullustel aastatel.

Sel aastal koguti raha Valjala põhikooli köögi tarbeks ning Pruuli sõnul saadi kokku üle 2000 euro. “Selle raha eest ostetakse koolile köögiviljatükeldaja ja kõikvõimalikud erinevad riivid-tarvikud, mis selle juurde käivad,” ütles Pruul, lisades, et selline masin oli kooli soov. Tegemist on tarviliku abivahendiga 150 inimese päevaseks toitlustamiseks.

Valjala põhikooli direktor Aive Mõistlik ütles, et nad on korraldajatele väga-väga tänulikud. Kingituse teeb eriliseks ka see, et Valjala valiti välja just inimeste poolt, kes kokandusest hästi palju teavad ja hinnata oskavad. Köögiviljatükeldaja on direktori sõnul nende köögis tõesti hästi vajalik masin. Praegu on kasutuses üks igivana masin. millel vaevu veel eluvaim sees.

Sportlikku võitu jagus saarlastele ka palliplatsil. Nimelt oli võidumeeskonna Event Cateringi üks alustala teada-tuntud Salme jalgpallur Mikk Rajaver. Võistkonnas mängis ka näiteks Villu Veski poeg Kert Veski.

“Meie tiimist olen ainult mina pidevalt jalkat mängiv, nii et võit oli üsna ootamatu,” rääkis Mikk Rajaver, lisades, et nad rõhusid kaitsele ja suutsid oma võimalused ära lüüa. Rajaver kiitis ka turniiri eesmärki ja korralduslikku poolt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 687 korda, sh täna 1)